Команії з ПДВ у Сумах

Команії з ПДВ у Сумах

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів підприємств з ПДВ. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Багато хто задається питанням: якщо я хочу зайнятися бізнесом у Сумах, то що краще – створити власне підприємство з нуля або купити готову компанію з ПДВ? Безумовно, це вибір кожного підприємця, проте давайте уявімо, що вас чекатиме, якщо ви вирішите створити компанію самостійно. Насамперед, це маса бюрократичних складнощів, які вам неминуче доведеться вирішувати. Довідки, дозвільні документи – все це потрібно буде оформляти вам, а подібні питання, як відомо, швидко не вирішуються. Після збору всіх цих паперів ви зіткнетеся з необхідністю оформити ліцензію, адже ліцензування діяльності підприємства, відповідно до законодавства, є обов'язковою умовою для того, щоб ваша компанія змогла надавати послуги легально. А тепер оціните, скільки часу витрачає на це починаючий підприємець.

Наші переваги

Що ж відбувається, якщо ви вирішуєте зупинитися на другому варіанті і купити готову компанію з ПДВ у Сумах? Ви звертаєтеся до нас і стаєте власником готового підприємства в Сумах всього лише за один день. У чому переваги даного вибору?

  • по-перше, це швидко. Як відомо, переоформити підприємство на нового власника теж досить непросто – вам знадобиться підписувати договір із попередніми власниками про повторний продаж, вносити правки в дані про юридичну особу в банках і у нотаріуса і т.д. Однак, якщо ви звернетеся за допомогою в компанію «БРАВЕКС», всю цю роботу виконають наші фахівці, і повноправним власником нового підприємства ви станете вже наступного дня.
  • купити готову компанію з ПДВ у Сумах за допомогою компанії «БРАВЕКС» – це захистити себе від шахрайства. При необхідності ви отримаєте повну інформацію про підприємство, що ви вирішите купити. Таким чином, ви зможете отримати у власність ту компанію, фінансова та юридична репутація якої не буде викликати у вас сумнівів.
  • купівля підприємства з ПДВ в Сумах за посередництва нашої компанії дозволить вам стати повноправним і сильним гравцем у бізнес-середовищі центру Сумської області всього лише за один день!
  • наша компанія не тільки позбавить вас від зайвих бюрократичних проблем, якщо ви вирішуєте купити готову компанію з ПДВ у Сумах – наші фахівці забезпечать вам грамотний супровід і всі види юридичних консультацій. Захист ваших клієнтських інтересів – головний пріоритет нашої роботи!