Компанії з ліцензіями на тютюн

Компанії з ліцензіями на тютюн

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Як відомо, тютюнова продукція – одна з найбільш суворо контрольованих державою позицій на українському ринку. Всі товари цієї категорії підлягають обов'язковому акцизному обліку, а підприємці, що намагаються обійти цю вимогу, караються державою. Не менша строгість передбачена і щодо ліцензування компаній, які планують займатися реалізацією або виготовленням тютюнової продукції. Кожен підприємець, який вирішив створити таке підприємство, повинен в обов'язковому порядку надати документальні підтвердження того, що він має необхідне обладнання, яке дозволить йому перевіряти справжність товарів, приміщення, що відповідає всім нормам протипожежної безпеки, а також всі необхідні сертифікати. Подбати про все це, насправді, не так складно – куди складніше дістати офіційні підтвердження всього цього. Як показує практика, на «паперові» розгляди у підприємця йде, щонайменше, близько двох місяців, а потім ще місяць, доки він чекає відповіді від комісії, що займається видачею ліцензій. Що ж Ви отримуєте в результаті? Витративши декілька місяців на бюрократію, Ви станете на чолі підприємства, якому ще тільки доведеться заробляти авторитет на ринку і завойовувати довіру клієнтів і ділових партнерів. Таким чином, Ви стикаєтеся з колосальними втратами часу, яких можна уникнути. Як саме? Про це Вам розкажуть в нашій компанії.

Наша компанія дозволяє своїм клієнтам перетворитися на власників ліцензованого бізнесу за один день – купити готову компанію з ліцензією на тютюн. Реалізується це таким чином. У нашій компанії Вам пропонують ознайомитися з переліком ліцензованих підприємств. Зупинивши свій вибір на якомусь з них, Ви зможете отримати будь-яку інформацію щодо його фінансового та юридичного минулого і переконатися в бездоганності його репутації. Щоб купити готову компанію з ліцензією на тютюн, Вам необхідно підписати договір про перепродаж, після чого наші співробітники комплектують повний пакет документів, і вже на наступний день підприємство цілком переходить у Вашу власність.

Угоди, укладені з «БРАВЕКС», абсолютно законні. Крім того, співпраця з нами – це не тільки можливість купити готову компанію з ліцензією на тютюн, та ще й гарантія повної безпеки і грамотного супроводу угод, а також професійного захисту Ваших ділових інтересів.