Певні висновки про суть організаційно-правової форми під назвою «акціонерне суспільство» можна зробити, спираючись на одну лише назву. Основною відмінністю таких підприємств є те, що статутний капітал у них оформлений у вигляді рівних за ринковою вартістю акцій, що розподіляються між учасниками товариства.
Створення акціонерних товариств надзвичайно популярно, тому є нескладне пояснення. Усі учасники такої організації відповідають лише у межах фінансів, витрачених на акції. У разі невдачі, їх цінні папери повністю втрачають вартість, проте на їх власників не накладається жодних боргових зобов'язань. Крім того, подібна організаційно-правова форма має високий запас адаптивності, що дозволяє оперативно перенаправляти фінансові ресурси та приймати своєчасні ділові рішення.
Реєстрація акціонерного товариства в Україні, як і будь-яка бюрократична операція, процес тривалий та досить клопіткий. Спершу готується повний пакет статутної документації (до нього, зокрема, входить рішення зборів засновників та інформація про розподіл акцій), а потім його передають до НКЦПФР на реєстрацію. Потім укладається договір про внесення нових цінних паперів до реєстру та їх закрите розміщення. Після цього всі акції підкріплюються реальними фінансами, а засновники одержують реєстраційне свідоцтво про їхній випуск.
Поверхного знайомства з процедурою достатньо, щоб зробити висновок про те, що реєстрація акціонерних товариств забирає багато часу. Слід також врахувати і те, що дефіцит досвіду та юридичної грамотності часом призводить до прикрих помилок у документації, а це ще більше затягує процедуру.
У цьому відношенні дуже логічним є рішення багатьох підприємців відкрити акціонерне товариство при супроводі професійного правознавця. Насамперед така стратегія дає гарантію позитивного результату за відносно короткий проміжок часу. Крім того, це дозволяє ефективно захистити ділові інтереси, оскільки представлятиме їх правознавець зі стажем, здатний налагодити ефективний діалог з державним бюрократичним апаратом.
Адвокатське об'єднання "Бравекс" - це реєстрація акціонерного товариства (Київ) за мінімальний термін. Наші співробітники нададуть усі необхідні консультації з питань, пов'язаних із корпоративним правом, візьмуть на себе вирішення всіх документальних питань та ефективно захистять клієнтські інтереси.
Залишились питання щодо реєстрації акціонерного товариства?
Для уточнення вартості, термінів та процедур реєстрації акціонерного товариства в Україні, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.
Або ви можете придбати готове акціонерне товариство.