Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) для іноземця в Україні.

Податковий номер є основним документом, за допомогою якого держава взаємодіє з людиною в галузі фіскальних відносин, забезпечуючи облік та контроль фінансових операцій. Оскільки займатися подібною діяльністю можуть не лише громадяни країни, а й приїжджі, РНОКПП (раніше ІПН) може отримати і іноземець.

Ідентифікаційний код \ ІПН для іноземців в УкраїніРеєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (чи Ідентифікаційний код) для іноземців в Україні необхідний із кількох причин. Насамперед він потрібен для ведення бізнесу і навіть для звичайного працевлаштування. Як відомо, в обох випадках нерезиденти мають сплачувати податки до державної скарбниці нарівні з місцевими громадянами, а для цього слід оформити згаданий документ.

Ідентифікаційний код для іноземця (РНОКПП) також оформляється, якщо останній планує великі покупки – нерухомість, автомобілі тощо. Крім того, легалізуватися у податковій доведеться при отриманні спадщини та за необхідності провести процедуру дарування. Також наявність (РНОКПП) ІПН для іноземців потрібна при відкритті банківських рахунків.

Винятком можуть стати лише ті нерезиденти, які не бажають оформлювати ІПН за релігійними переконаннями – облік таких іноземців ведеться за серією та номером паспорта. Водночас, процедура переходу на такий формат обліку є досить стомлюючою, а тому цей варіант навряд чи вдасться використовувати з метою навмисного спрощення алгоритму фіскальної легалізації.

ІПН для іноземців в Україні: процедура отримання.

Відповідно до вимог, отримувати ідентифікаційний номер необхідно або особисто, або через довірену особу, звернувшись до міського чи районного відділення Державної податкової служби. Працівнику відомства необхідно надати:

  • ксерокопію національного паспорта, на якій чітко видно інформацію та фотографію;
  • якщо в паспорті немає відомостей про реєстрацію – документ, який містить цю інформацію;
  • посвідка на проживання, якщо вона вже отримана;
  • податковий номер, виданий рідною державою (якщо видано);
  • контактна інформація (адреса, індекс, телефон тощо);
  • офіційна довіреність, якщо іноземець не має можливості займатися вирішенням питання особисто.

Отримання ІПН для іноземців – результат досить клопіткої бюрократичної процедури, складність якої посилюється поверховим знайомством нерезидентів з українським законодавством. Саме тому вирішення цього питання слід доручити професіоналові, який зможе грамотно супроводжувати процедуру.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» – це отримання ІПН у найкоротші терміни, а також гарантія позитивного результату.

Вартість послуг з отримання ІПН (ідентифікаційного податкового номера) для іноземця.

Залежно від багатьох факторів, ціна послуг з отримання ІПН для іноземців може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації