Номінальний директор: простий варіант управління бізнесом

Адвокатське об'єднання «Бравекс» є визнаним експертом у галузі корпоративного права. Один із провідних напрямів нашої діяльності – надання послуги номінального директора.

Навіщо потрібні послуги номінального директора?

Послуги номінального директора у Києві

Припустимо, якийсь успішний підприємець побудував прибутковий бізнес у певній сфері та вирішив спробувати свої сили на іншій діловій ниві. Які його дії? Можна просто створити фірму, стати її директором і намагатися її розвивати, проте завжди є ризик, що щось піде не так, і нова фірма виявиться не такою успішною, як того хотілося б. Чим людина відоміша у діловому світі, тим цей ризик вищий, і питання тут не лише у фінансах, а й у репутації.

У подібній ситуації є сенс звернутися до альтернативного способу вирішення цього питання. У чому він полягає? Альтернатива таки полягає в тому, щоб скористатися послугою номінального директора. Номінальним директором називають людину, яка виконує функцію «публічного» голови підприємства. Інакше кажучи, господар підприємства – залишається незмінним, проте наявність номінального керівника дозволяє хіба що залишатися «в тіні», не виявляючи клієнтам і бізнес-партнерам себе. Таким чином, у разі невдалого старту власник просто перепродує або скасовує своє підприємство, а репутація успішного бізнесмена при цьому не страждає.

Друга причина – оптимізація оподаткування. Фіктивний директор, обраний з-поміж громадян офшорної території, дає більше можливостей змінити податкове планування. Навіщо в такій ситуації потрібен номінальний директор? Насамперед для повної відповідності місцевому законодавству, якщо воно вимагає ставити на чолі бізнесу місцевого громадянина. Проблему таки дозволяє вирішити фіктивний директор, відповідальність якого зведеться до візування документів і «продажу» власного імені.

Вартість послуги – номінальний директор у м. Київ.

Ціна на послуги номінальних директорів може бути різною, залежно від терміну надання послуги, кількості компаній та ін. факторів. Для уточнення вартості послуг номінального директора, зв'яжіться з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Номінальний директор: переваги та відповідальність.

  Номінальний директор – особа набагато мобільніша, ніж директор фактичний. Зобов'язання, які пов'язують його з підприємством, знаходяться виключно у площині договору, який було підписано між номіналом та бенефіціаром. Таким чином, з номінального директора у будь-який момент можуть бути складені його повноваження, якщо цього вимагатиме ситуація.

  Щодо відповідальності директора, то її теж нормує трастовий договір. Найчастіше номіналу ще на початковій стадії блокується доступ до великих грошових операцій та роботи з акціями, таким чином, некомпетентні або навмисне згубні для бізнесу дії припиняються ще на етапі підписання «протоколу про наміри».

  Тепер про ризики самого директора. Все залежить від того, який бізнес він планує «очолити». Дуже важливо отримати максимум достовірної інформації про підприємство, зайняте пошуками номінального директора. Якщо мета бенефіціара - вивести за кордон філію фірми або вибудувати бізнес в офшорній зоні, то наміри його цілком добрі, і побоюватися нема чого. Якщо ж з'ясовується, що фіктивний директор потрібен фірмі для приховування доходів, ухилення від сплати податків чи тіньової діяльності, від «вакансії» краще відмовитись. Принаймні якщо кримінальна відповідальність не входить у найближчі плани.

  Чим Вам можуть допомогти у «Бравекс»?

  Чисті номінальні директори для Вашого бізнесу
  • аналізуємо специфіку роботи компанії та допомагаємо підібрати ідеальну кандидатуру директора;
  • надаємо допомогу у підготовці всієї документації, яка потрібна на переоформлення підприємства на нове ім'я;
  • операції з перереєстрації компанії на ім'я номінального директора займають наші фахівці один день.

  Прозора та чесна співпраця – один із головних пріоритетів у нашій роботі. Ми надаємо кожному нашому клієнту максимум інформації, а думка про кандидатуру формує самостійно на основі отриманих даних.

  Ми забезпечуємо клієнтам повний супровід процесу переоформлення та захист їхніх бізнес-інтересів. Ми проводимо всі юридичні операції у повній відповідності до чинного закону.

  Бравекс – вірний союзник у питаннях корпоративного права.

  Чи залишилися питання щодо послуг номінального директора?

  Запишіться на консультацію профільного фахівця і дізнайтеся відповіді на всі запитання.

   Виберіть зручний для Вас вид консультації

   Вас може зацікавити: