Готові ТОВ з номінальним директором

Адвокатське об'єднання «Бравекс» є визнаним експертом у галузі корпоративного права. Один із провідних напрямків нашої діяльності – продаж готових ТОВ з номінальним директором.

Бізнес - та сама галузь, помилка в якій стоїть не тільки втрачених фінансових вкладень, але і репутації. Про це знає будь-який успішний підприємець. Разом з тим, ризик зазнати втрат у ділових відносинах завжди компенсується можливістю досягти успіху в новій галузі та побудувати рентабельний бізнес. Це головна причина, через яку попит на готові ТОВ з номінальним директором стає все очевиднішим – подібна покупка дозволяє стати власником нового бізнесу та убезпечити себе від репутаційних ризиків. Простіше кажучи, якщо успішний підприємець створює новий бізнес, який згодом не витримує конкуренції, він не підставляє своєї репутації під удар, оскільки головна мета номінального сервісу – зберегти інкогніто власника.

Як це робиться?

Будь-яке готове ТОВ, яке Вам запропонують у «Бравекс», має власного директора, який стане номінальним, як тільки Ви здійсните покупку. У процесі придбання Ви укладаєте договір, у якому чітко прописуються функції майбутнього директора. Документ виводить із кола його повноважень можливість здійснювати великі фінансові операції та приймати ключові рішення щодо роботи Вашої компанії. Таким чином, Ви перетворюєтеся на реального господаря становища, а ім'я номінального керівництва фігурує в офіційній документації. Перевага такого становища є очевидною. Якщо Ваша фірма стає успішною і починає приносити реальний прибуток, Ви просто переоформляєте його на своє ім'я, відмовляючись від номінального сервісу; якщо підприємство не виправдовує себе, Ви просто скасовуєте його або перепродаєте, зберігаючи за собою позитивну репутацію.

Вартість готових ТОВ із номінальним директором.

Ціна на готові ТОВ з номінальним директором може бути різною, залежно від терміну надання послуги номінального сервісу, дати реєстрації, кількості компаній та ін. факторів. Для уточнення вартості фірми з номінальним директором, зв'яжіться з нами за телефонами:+380 (67) 000-88-00 або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Яку допомогу надає Бравекс?

  Спеціалісти нашого об'єднання допомагають Вам підібрати підприємство, яке виявиться ідеальним варіантом для Вашого бізнесу. ТОВ з будь-якою «пропискою» та будь-якої форми власності – все це є в нашій базі.

  Ми надамо Вам повну інформацію про Вашу покупку та ознайомимо Вас з повною діловою біографією кандидатів на посаду номінального директора. Таким чином, ми забезпечуємо Вам максимально прозорі умови нашої угоди та мінімізуємо будь-які ділові ризики.

  Ми проведемо процедуру перереєстрації підприємства за мінімально короткий термін – вже наступного дня ви станете законним власником придбаного підприємства.

  «Бравекс» забезпечує клієнтам повний супровід процесу переоформлення та захист їхніх бізнес-інтересів. Ми проводимо всі юридичні операції у повній відповідності до чинного закону.

  «Бравекс» – Ваш вірний союзник у питаннях корпоративного права.

  Залишилися питання щодо придбання готової компанії з номінальним директором?

  Запишіться на консультацію профільного фахівця і дізнайтеся відповіді на всі запитання.

   Виберіть зручний для Вас вид консультації