Зручна реєстрація офшорів із Києва

У свідомості більшості людей, далеких від реальної комерційної практики, слово «офшор» неминуче викликає негативні асоціації. Так уже склалося, що на сторінках газет та інтернет-видань це поняття неминуче сусідить із повідомленнями про скандали, ухилення від виплат державі та тіньові комбінації. Зрозуміло, було б лукавством говорити, що все Швидка реєстрація офшорної компанії із Києва  - bravex.uaце вигадка і наклеп, однак реєстрація офшорної компанії не завжди є провісником протизаконних дій.

Основна мета, яку має реєстрація офшорної компанії – оптимізація податків. Для характеристики офшорних юрисдикцій недарма використовується словосполучення «податкова гавань» – для залучення бізнесу на свою територію керівництво офшорів або зводить податкові ставки для іноземних підприємств до мінімуму або зовсім їх скасовує. Головна умова - відмовитися від ведення фактичної діяльності на території офшору, обмежившись лише юридичною адресою.

Як відкрити офшорну компанію?

Тепер поговоримо докладніше про те, як відбувається реєстрація офшорів. Київ може похвалитися наявністю маси фірм, які пропонують послугу супроводу даної процедури, і це недарма. Наївним було б думати, що зареєструвати компанію в офшорі вдасться швидко та без проблем. Слід враховувати, що більшістю процесів доведеться оперувати віддалено, оскільки часті перельоти на інший кінець земної кулі забирають багато часу, та й не кожному по кишені. Найчастіше реєстрація компанії в офшорній зоні зводиться до того, що реєстратору подається пакет статутної документації, а потім відкривається рахунок у місцевому банку. Як правило, цим відкриття офшорної компанії обмежується. Разом з тим, навіть ці умови важко здійснити, якщо не списувати з рахунків фактор відстані. До того ж, часто законодавство тієї чи іншої «податкової гавані» зобов'язує іноземного заявника обирати людину на посаду директора виключно з-поміж місцевих громадян. Це питання легко вирішується за допомогою номінального сервісу, проте тут також потрібна допомога кваліфікованого юриста.

Реєстрація офшорів у Києві: допомога професіоналів.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує повний спектр послуг, пов'язаних із реєстрацією бізнесу у офшорних юрисдикціях. Ми забезпечуємо повний супровід процедури, ефективно захищаємо бізнес-інтереси наших клієнтів, мінімізуємо терміни вирішення проблеми, а також надаємо консультації з питань корпоративного законодавства.

Вартість реєстрації офшорної компанії – Київ.

Для уточнення вартості реєстрації офшору з Києва, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Продаж готових офшорних компаній – на цій сторінці.