Адвокат із земельного права та земельних питань

Земельні суперечки трапляються регулярно. Часто у людей виникають проблеми, пов'язані з успадкуванням земельних ділянок, їх розподілом, оформленням права власності тощо. Допомога адвоката із земельних питань необхідна як приватним клієнтам, так і бізнесу. Особливо часто з проблемами стикаються організації, що працюють у сфері будівництва та сільського господарства.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує допомогу адвоката із земельного права як для юридичних, так і для фізичних осіб. Фахівці нашої компанії мають великий досвід у сфері вирішення земельних спорів. Адвокати «Бравекс» нададуть клієнтам усі необхідні послуги та зроблять все можливе, щоб відстояти законні інтереси клієнта.

Які послуги надають адвокати із земельних питань.

Сфера діяльності адвокатів із земельних питань досить велика. Існує величезна кількість предметів суперечок, і за допомогою кваліфікованого фахівця можна досягти вирішення питань швидко та надійно. Основні послуги адвокатів із земельного права такі:

 • Юридичний супровід. Фахівці здійснюють повний супровід угод купівлі/продажу, дарування, міни, оренди тощо. Окрім того, юристи здійснюють оформлення права власності.
 • Правова експертиза. Фахівці здійснюють аналіз документації, готують юридичний висновок, пропонують зміни у пунктах договору, що викликають сумніви.
 • Визнання документів недійсними. Хороший адвокат із земельного права допоможе визнати недійсними рішення чи розпорядження державних органів, земельно-правових договорів, документів, що визначають межі ділянок тощо.
 • Землевпорядкування. Фахівці здійснюють супровід документів із землеустрою, контроль за розробкою землевпорядної документації.

Адвокати із земельного права «Бравекс» допоможуть вирішити на користь клієнта ситуацію будь-якої складності.

Як працює адвокат із земельних питань?

Існує чіткий алгоритм дій, якого дотримуються адвокати із земельних питань. Завдяки цьому фахівці можуть детально вивчити справу та запропонувати оптимальне рішення. Схема роботи адвоката із земельних питань включає такі етапи.

Юридична консультація.

На першому етапі проводиться консультація адвоката із земельного права з клієнтом. Фахівець вислуховує клієнта, ставить йому питання щодо подробиць справи. Завдяки цьому формується чітка картина, оцінюються перспективи. Відштовхуючись від отриманих фактів, буде розроблятися стратегія захисту.

Крім того, на етапі консультації здійснюється перевірка всіх необхідних документів. Клієнт надає адвокату документи, які можуть підтвердити його позицію у спорі. Адвокат із земельного права вивчає папери звертає увагу на будь-які спірні пункти.

Після консультації розробляється стратегія захисту клієнта. Адвокат призначає необхідні експертизи, готує звернення до державних органів, робить інші необхідні кроки для підготовки доказової бази.

Медіація суперечок.

Якщо суперечка виникла між фізичними чи юридичними особами, адвокат спробує залагодити конфлікт у досудовому порядку. І тому проводиться медіація конфлікту. Адвокат із земельного права контактує з другою стороною спору, представляє свою позицію та пропонує спосіб врегулювання спору, заздалегідь узгоджений із клієнтом.

Представники сторін у межах медіації перебувають у постійному контакті, у пошуку оптимального вирішення спору. Якщо вдається знайти варіант, що влаштовує обидві сторони, укладається мирова угода. Якщо ж вихід знайти не вдається, розгляд проводиться через державні органи чи через суд.

Судове врегулювання конфліктів.

Адвокат із земельного права готує звернення до державних органів для проведення необхідних експертиз та збору доказової бази. На підставі цих документів розробляється стратегія захисту, після чого адвокат готує справу для судового розгляду.

На першому етапі складається позовна заява. У документі фахівець чітко викладає обставини справи та формулює вимоги підзахисної сторони. Також додаються документи, що підтверджують позицію клієнта.

Під час судового розгляду адвокат регулярно відвідує судові засідання, представляє позицію клієнта під час слухань, подає всі необхідні процесуальні документи у справі.

Якщо рішення у справі позитивне, адвокат здійснює контроль за виконанням постанови суду. У разі незаконного рішення суду захисник готує апеляційну скаргу та оскаржуватиме рішення в суді вищої інстанції.

Чому варто довірити правовий захист із земельних справ професіоналам?

У земельних спорах послуги адвоката можуть виявитися неоціненними. Фахівець допоможе досягти позитивного результату та заощадити час. Переваги від звернення до адвоката такі:

 • Знання законодавства та судової практики підвищує шанси на позитивний результат справи.
 • Хороший адвокат із земельних питань зможе швидко підготувати всі необхідні документи, забезпечуючи економію часу.
 • Адвокат допоможе сформулювати чітку позицію та знайти вирішення спірних питань, що допоможе уникнути суду. Таким чином ви заощадите не лише час, а й кошти.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує клієнтам послуги адвоката із земельних спорів, вартість яких не вийде за межі вашого бюджету. Bravex – це колектив професіоналів своєї справи. Ми постійно стежимо за оновленнями законодавства, тому будь-яка стратегія захисту розробляється виходячи з актуальних законів та нормативно-правових актів. Професіонали Bravex нададуть всі необхідні послуги, щоб захистити законні інтереси клієнта, і допоможуть досягти позитивного результату в будь-якій ситуації.

Консультація адвоката із земельного права.

Для отримання консультації, зв'яжіться з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Вас може зацікавити: