Де і як купити будівельну фірму

Твердження про те, що будівельний бізнес вразливий перед кризовими тенденціями, в корені помилковий. Коли національна валюта перестає вселяти впевненість, громадяни вкладають «живі» гроші в речі, цінність яких не залежить від стану економіки – насамперед, в квартири і приватні будинки. Вторинний ринок в питанні інвестицій відіграє вирішальну роль - покупці витрачають гроші на перекуп житлових площ в будинках, які вже побудували, однак списувати з рахунків ринок нової нерухомості теж не можна. Чим менше довіри до валюти, тим більше його до нової нерухомості, а значить, тим більший виграш отримує підприємець, який вирішив купити будівельну компанію

Де і як купити будівельну фірму

Чому вигідно купити готову будівельну компанію

Хліб підприємця-будівельника – тендери. Виграти тендер означає стати виконавцем вигідного замовлення. Що стосується самих конкурсів, то брати участь у них можуть тільки підприємства зі стажем. Чим більший стаж, тим більше у компанії шансів опинитися у виграші. Таким чином, підприємець, який створює бізнес з нуля, прирікає себе на кілька неефективних років, протягом яких компанія буде «прогріватися» і заробляти авторитет на будівельному ринку. Але це півбіди.

Створення фірми – процес суто бюрократичний. Чим це загрожує, пояснювати не потрібно. Тижні, проведені за оббиванням порогів бюрократичних установ, збирання довідок і документів, і у фіналі – очікування паперів, що підтверджують реєстрацію. У сучасному бізнесі втрата такої кількості часу може виявитися фатальною. У цієї точки зору вибір підприємців, що вирішили купити готову будівельну фірму, пояснюваний і виправданий.

Купити будівельну фірму з ліцензією чи ліцензувати самому?

Ліцензування компаній – наступний етап випробувань, що випадають на долю бізнесменів. Ліцензія знадобиться фірмі, яка планує:

 • розробляти містобудівну документацію;
 • проводити вишукувальні роботи перед будівництвом;
 • вести монтажні або будівельні роботи;
 • проектувати об'єкти архітектури;
 • будувати транспортні споруди;
 • монтувати інженерні мережі.

Тепер пара слів про отримання. Якщо раніше бізнесмени зверталися до територіальних органів Архітектурно-будівельної інспекції, то тепер це вдається зробити тільки в центральному відділенні в Києві, при якому працює ліцензується комісія. Якщо говорити про терміни, то:

 • 10 днів пакет документів розглядають в інспекції, а потім направляють в комісію;
 • стільки ж часу на розгляд витрачається в самій комісії;
 • тиждень комісія приймає рішення;
 • 3 дня папір з позитивним рішенням йде назад до заявника.

Разом: цілий місяць, і це за умови, що в документації не знайдуть помилок. Якщо це стається, лічильник обнулюється і знову відлічує час зі стартових позицій. Для порівняння: купити готову будівельну фірму – це кілька робочих днів при мінімальній участі в бюрократії.

Що стосується документів, то в комісії зажадають папери, що підтверджують кваліфікацію керівної ланки і наявність технічної бази майбутнього підприємства.

Переваги покупки з «БРАВЕКС»

Київ пропонує десятки фірм, здатних зайнятися перепродажем готового бізнесу новому власнику. Чому варто вибрати нас? На те є п'ять причин.

Ми:

 • сповідуємо принципи чесної співпраці. Угода з клієнтом прозора – ще до підписання договору він отримує всю достовірну інформацію про «товар»;
 • вирішуємо питання за кілька робочих днів. Що стосується покупця, то він звільняється від паперової тяганини, що супроводжує переоформлення бізнесу;
 • надаємо супутні юридичні послуги – консультуємо з питань права та грамотно супроводжуємо перепродаж на всіх етапах;
 • незмінно добиваємося позитивного результату незалежно від складності випадку;
 • орієнтуємося на довгострокове співробітництво на взаємовигідних умовах.

«БРАВЕКС» – вдалий спосіб купити готову будівельну фірму.

Готові будівельні фірми на продаж:

Вартість компаній із ліцензіями на будівництво.

Залежно від багатьох факторів, ціна компанії з ліцензіями на будівництво може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації