Компанії з оборотами

Адвокатське об'єднання «Бравекс» надає послуги з продажу готових (зареєстрованих) компаній з оборотами, з ПДВ у Києві, Київській області та у всіх обласних містах України. Ми надаємо повний комплекс юридичних, консалтингових та аудиторських послуг із супроводу угод купівлі-продажу готових компаній з мільйонними оборотами на всій території України.

Продаж компаній з оборотами

Купівля ТОВ з реальними оборотами завжди вважалася і є більш вигідним рішенням, ніж створення фірми з нуля. Купивши компанію з оборотами, Ви також додатково отримуєте ліцензію або ж дозвіл, який було отримано на дану компанію. Якщо фірма вже з мільйонними оборотами, то даній фірмі простіше виграти тендер, отримати кредит у банку для збільшення оборотних коштів або збільшення кредитної лінії, залучити інвестиції в Україні та за кордоном.

Купити бізнес з максимальними оборотами у нас вигідно з наступних причин:

  • У нас завжди є в наявності компанії з мільйонними оборотами
  • Ми завжди готові підібрати Вам бажане підприємство по виду оподаткування та місцем реєстрації
  • Юридична чистота всіх проданих нами компаній з оборотами
  • Повна перереєстрація підприємств з оборотами у всіх органах і інстанціях в найкоротші терміни
  • Допомога в підборі юридичної адреси
  • Допомога у відкритті банківських рахунків
  • Якісне бухгалтерське обслуговування й аудиторські послуги

Купівля готового ТОВ з оборотами за допомогою нашої фірми - це вдалий старт і зростання Вашого бізнесу, впевненість у надійності і юридичній чистоті обраної Вами компанії. З нами Ви можете купити готову компанію з мільйонними оборотами за найбільш вигідною ціною.

Ми цінуємо Вас і Ваш час.

Залишилися питання щодо купівлі готової компанії?

Залежно від багатьох факторів, ціна та наявність компаній з оборотами може бути різною. Для уточнення вартості та наявності Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації