Купити ломбард. Готові ломбарди на продаж

«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити ломбард з ліцензією на діяльність у будь-якому місті України за мінімум часу.

Отримати у власність ломбард – це, певною мірою убезпечити себе від коливань ринку та загальних кризових явищ в економіці. Незважаючи на те, що ломбард, з точки зору закону, така ж фінансова установа, як, наприклад, банк, він набагато менш сприйнятливий до негативних ринкових процесів, а в певних ситуаціях здатний навіть вигравати на них. Таким чином, ломбард – це джерело стабільного доходу, надійно захищене від неприємних економічних сюрпризів.

Водночас створити свій власний ломбард – завдання не з простих. Українські державні служби, які займаються реєстрацією та ліцензуванням молодих компаній, найчастіше з особливою пристрастю перевіряють молоді компанії, які планують працювати у сфері фінансів. Це і ретельніша перевірка керівної ланки Вашої компанії, і дуже значний мінімальний розмір статутного капіталу, і багато іншого, що може відчутно уповільнити процес створення нового ломбарду. Водночас уникнути всіх цих процедур, не порушивши закон, не вдасться.

Немає нічого дивного в тому, що на такі умови згодні далеко не всі підприємці, оскільки втрачати кілька місяців виключно на бюрократичні розгляди – рішення, не є доцільним з погляду бізнесу. На щастя, сучасний ринок пропонує відмінну альтернативу – купити ломбард у Києві чи будь-якому іншому місті та витратити на придбання власного бізнесу значно менше часу.

Як відбувається покупка ломбарду?

Реальну нагоду стати власниками ломбарду своїм клієнтам пропонує адвокатське об'єднання «Бравекс», яка дозволяє оформити угоду перепродажу протягом одного робочого дня. Переваги покупки перед створенням очевидні. Насамперед, Ви заощаджуєте колосальну кількість часу та отримуєте можливість витратити його на ефективний розвиток свого бізнесу. Крім того, придбана Вами компанія зможе похвалитися певною клієнтською базою, авторитетом у своєму сегменті ринку та налагодженими діловими зв'язками. У випадку з нещодавно створеним ломбардом над цими показниками доводиться працювати самостійно протягом тривалого часу.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» забезпечує повну законність юридичної процедури та ефективно захищає Ваші ділові інтереси на будь-якому етапі угоди.

Вартість ломбарду.

Залежно від багатьох факторів ціна ломбарду може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Готові ломбарди на продаж: