Адвокат з фінансових справ та злочинів

Адвокат у фінансових справах може знадобитися кожному підприємцю чи посадовій особі компанії. Дуже тонка це сфера. Непоодинокі випадки, коли податкові органи висувають претензії дуже сумнівного характеру, але довести свою правоту без знання особливостей законодавства дуже складно. У такому разі адвокат із економічних злочинів може стати справжнім рятівником. Хороший фахівець може вирішити результат навіть дуже складної справи. Адвокатське об'єднання “Бравекс” пропонує послуги захисту компаній, підприємців та фізичних осіб у подібних кримінальних справах.

У яких випадках потрібний адвокат із економічних злочинів.

Адвокат по финансовым делам и преступлениям - bravex.uaПроблеми, за яких може знадобитися подібний професіонал, можна розділити на три групи. Перша – це злочини, пов'язані з фінансовими потоками. До таких належать:

  • протизаконне підприємництво;
  • відмивання коштів;
  • податкові махінації;
  • шахрайська діяльність;
  • умисне банкрутство, інші порушення законодавства у сфері визнання неплатоспроможності;
  • незаконне ввезення товарів на економічну територію України

Друга група, де не обійтися без адвоката з економічних злочинів – зловживання службовим становищем. Наприклад, це може бути нецільове витрачання бюджетних грошей, зловживання чи корупція, дача та отримання хабара.

Третя група – це порушення з документами. Сюди відносяться операції з свідомо підробленими паперами, або їх збут.

Що включають послуги спеціаліста?

Адвокат з економічних злочинів зобов'язаний вжити всіх необхідних заходів для відстоювання інтересів підзахисного. Фахівці надають повний перелік послуг, які допоможуть довести невинність громадянина або пом'якшити покарання.

Перед початком роботи проводиться юридична консультація. Професіонал має ознайомитися із ситуацією та вибрати стратегію для подальшого захисту. Потім адвокат із фінансових злочинів має отримати доступ до матеріалів справи для ознайомлення. Юрист, який відстоює інтереси підзахисного, повинен брати участь у всіх процесуальних заходах та надавати допомогу на кожному етапі слідства.

У ході судового процесу адвокат відвідує всі засідання, наводить аргументи та докази позиції щодо клієнта. Фахівці “Бравекс” надають таку послугу, а також готові дистанційно брати участь у розглядах у будь-якому іншому місті України. Крім того, професіонал готує та подає необхідні процесуальні документи, такі як скарги, клопотання тощо.

Якщо судовий процес закінчується не на користь підзахисного, адвокат подає скаргу. У ході повторного розгляду справи він вказує на причини, які змусили зробити такий крок. Завдання не змінюється - фахівець повинен досягти пом'якшення вироку аж до повного виправдання підзахисного та визнання його невинності.

Якщо й апеляційну скаргу не задоволено, але в ході судового процесу було допущено явні порушення, адвокат може вимагати скасування вироку в касаційному порядку. Важливо знати, що касаційний суд не вивчає ні матеріалів кримінальної справи, ні правильності їхнього трактування. Судді оцінюють лише законність рішення, яке винесла попередня інстанція. Грамотна та правильно аргументована позовна заява – це ключ до успіху.

Адвокати компанії Бравекс готові відстояти ваші інтереси у справах, пов'язаних з економічними порушеннями. Наші професіонали зроблять все для того, щоб захистити інтереси клієнта.

Консультація фінансового адвоката.

Для отримання консультації, зв'яжіться з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Дополнительные услуги.