Повна реєстрація ломбардів в Україні

Ломбард – універсальний формат фінансового бізнесу. Краса установ, які надають населенню кредити під заставу майна, полягає в тому, що їх ефективність та Реєстрація ломбардів в Україніокупність не страждає від економічних спадів. Навпаки: їх кількість та популярність у середовищі населення змінюється обернено пропорційно зростанню економічного благополуччя. Чим складніше справу з національною валютою та купівельною спроможністю, тим більше клієнтів приходить у ломбарди з метою отримати позику, оскільки останні не вимагають ні довідки про доходи, ні будь-яких інших гарантій повернення коштів. Таким чином, на тлі загального падіння рівня доходів, ломбарди демонструють завидну життєздатність і продовжують приносити своїм власникам гроші, а питання «Скільки коштує відкрити ломбард в Україні?» втрачає сенс, оскільки витрати на створення компенсуються впевнено та швидко.

Як відкрити свій ломбард?

З погляду держави, практично кожна компанія має пройти три стадії легалізації: зареєструватися, стати на податковий облік, а потім отримати ліцензію. Перед тим, як відкрити ломбард, необхідно подбати про збирання документів, які згодом потрібно буде передати державному реєстратору, який, власне, і внесе дані про нову юридичну особу до Єдиного реєстру. До необхідних паперів входить, насамперед, статутна документація, і може здатися, що цей процес не забере багато часу. Водночас не можна списувати з рахунків фактор помилки: бізнесмен, який планує зареєструвати ломбард, зовсім не обов'язково розуміється на нюансах корпоративного законодавства і має релевантний досвід. Як результат реєстратор знаходить у документах помилки, повертає їх на доопрацювання, а створення ломбарду розтягується на довгі тижні.

Чи варто говорити, що подібний підхід рішуче суперечить принципам сучасного бізнесу, де часом відіграє ключову роль? Реєстраційний процес – це лише початок довгого шляху, подолання якого йдуть довгі місяці. Змінити ситуацію може лише допомога кваліфікованого правознавця.

Адвокатське об'єднання "Бравекс" надає комплекс реєстраційних послуг. Ми знаємо, як створити ломбард швидко і без зайвого бюрократичного клопоту, ефективно супроводжуємо процедуру, консультуємо клієнтів з питань корпоративного права, а також забезпечуємо ефективне представництво ділових інтересів бізнесмена.

Вартість послуг із реєстрації ломбарду.

Для уточнення остаточної ціни послуг з реєстрації ломбарду Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Або Ви можете придбати готовий ломбард із ліцензією.