Готові компанії із ліцензіями.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» надає послуги з продажу готових (зареєстрованих) компаній із ліцензіями на різні види господарської діяльності в усіх обласних містах України. Ми надаємо повний комплекс юридичних, консалтингових та аудиторських послуг із супроводу угод купівлі-продажу готових компаній з ліцензіями та дозволами на всій території України. Якщо Ви бажаєте максимально швидко та зручно купити компанію з ліцензією, то все, що Вам потрібно, це зв'язатися з нами.

Продаж готових компаній з ліцензіями

Купівля готової компанії з ліцензією - найшвидший і ефективний спосіб розпочати підприємницьку діяльність. Купити готову фірму з ліцензією - це реальний оптимізаційний ресурс в плані часу і грошей для запуску нового бізнес-проекту. Перш ніж зробити остаточний вибір на користь покупки тієї або іншої компанії, Ви завжди можете проконсультуватися з нашими експертами та юристами по всіх питаннях, що цікавлять Вас. Завжди простіше і швидше купити готовий ліцензований бізнес, ніж реєструвати і розвивати бізнес з дня його заснування.

Готові компанії з ліцензіями.

Ми раді Вам з покупкою компаній, з отриманими ліцензіями та дозволами, що діють на всій території України. Найбільш затребувані компанії з ліцензіями включають наступні сфери діяльності:

Ми надаємо послуги повного циклу продажу, покупки компаній із наступним юридичним та бухгалтерським супроводом. Ми повністю контролюємо і здійснюємо процес перереєстрації компанії на нових власників у тому регіоні України, який хоче Клієнт.

Ми готуємо і формуємо необхідний пакет документів для оформлення угоди купівлі-продажу компаній:

  • Рішення засновників про продаж (відчуження) своєї частки в статутному капіталі компанії на користь нових власників
  • Формування правовстановлюючих документів підприємства в новій редакції на нових власників
  • Наказ про призначення нового директора, генерального директора
  • Супровід процесу купівлі-продаж підприємства у нотаріуса
  • Перереєстрація компанії у всіх державних органах та інстанціях на нових власників
  • Супровід при відкриття рахунків у банках

Купівля готового підприємства дає Вам можливість швидко і ефективно почати роботу з контрагентами, максимально оперативно почати новий бізнес.

Ми цінуємо Вас і Ваш час.

Вартість компаній з ліцензіями.

Залежно від багатьох факторів, ціна компанії з ліцензіями може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації