Швидко купити готову страхову компанію

«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити страхову компанію із готовою ліцензією на діяльність у будь-якому місті України за мінімум часу.

Краса страхового бізнесу полягає в тому, що послуги в цій діловій сфері затребувані майже завжди. Якщо інші сегменти ринку більш вразливі через безпосередню залежність від стану економіки, то зі страховою галуззю все негаразд. Люди завжди страхують майно чи бізнес. А в кризові періоди навіть активніше.

Поможем купить страховую компанию - bravex.ua

Таким чином, людина, яка створює страховий бізнес, отримує у власність підприємство, яке приносить йому стабільний дохід, а його послуги користуються незмінною популярністю на ринку. Однак не все так безхмарно, як може на перший погляд здатися. Процес створення будь-якої компанії аж ніяк не простий, а якщо йдеться про підприємство, яке планує позиціонуватися у сфері фінансових послуг, бізнесмен має бути готовим до того, що держава приділить його проекту пильну увагу, яку Ви відчуєте ще на етапі отримання ліцензії. Як правило, у цій галузі процес забирає у власника компанії кілька місяців – спочатку Ви збираєте документи, потім віддаєте їх комісії для розгляду, який триває близько тридцяти днів, і тільки після цього Ви зможете розраховувати на документ, що дозволяє.

Кожен досвідчений бізнесмен чудово розуміють, що за сучасних темпів розвитку ринку витрачати марно три місяці означає втрачати неприпустимо велику кількість дорогоцінного часу. Це і є головна причина, через яку сьогодні більшість ділових людей вважають за краще купити готову страхову компанію, ніж створювати її самостійно.

Як здійснюється процес купівлі страхової компанії разом із «Бравекс»?

За великим рахунком, вибрати оптимальну страхову компанію з переліку підприємств, що продаються – це все, що від Вас буде потрібно. Про все інше подбаємо ми. Підписання договору з колишнім власником компанії, підготовка інших документів, а також перереєстрація в банку, податковій службі та нотаріальній конторі – це все займає у наших співробітників один день. Юридична та фінансова історія кожного претендента на покупку ретельно перевіряється, а це означає, що «Бравекс» пропонує Вам виключно прозору та чесну співпрацю, яка не виходить за межі правового поля. Крім того, у процесі співробітництва Ви отримуєте весь спектр консультацій та грамотний юридичний захист Ваших бізнес-інтересів.

Вартість страхових компаній.

Залежно від багатьох факторів, ціна страхових компаній може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Готові Страхові компанії:

  1. ПрАТ "Страхова компанія "ХХХХХ".

  Дата реєстрації: 1997 року.
  Ліцензії:

  1. Страхування вантажів та багажу (вантажного багажу)
  2. Страхування фінансових ризиків
  3. Страхування майна (крім, залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту, (морського внутрішнього транспорту та інших видів водного транспорту), вантажів та багажу).
  4. Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров'я)
  5. Обов'язкове медичне страхування.
  6. Страхування від нещасних випадків.
  7. Страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.
  8. Страхування відповідальності перед третіми особами.
  9. Обов'язкове страхування відповідальності власників собак.
  10. Страхування наземного транспорту (крім залізничного).
  11. Обов'язкове страхування цивільної відповідальності громадян України, які мають у власності або в іншому законному володінні зброю, за шкоду, яку може заподіяти третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання або використання цієї зброї.

  Повністю робочий сайт.

  Ціна = $120,000

  "Бравекс" - впевнений старт Вашого страхового бізнесу!