Допоможемо підібрати та купити фінансову компанію – у Києві з усіма ліцензіями. Всі види фінансових компаній на продаж

«Бравекс» – це чіткий лідер на ринку юридичних та адвокатських послуг України, який успішно позиціонує себе ТОП-3 у сфері створення, реєстрації та продажу готових фінансових компаній із ліцензіями. Ми пропонуємо нашим Клієнтам швидко та зручно купити фінансову компанію у будь-якому місті України за мінімум часу.

Швидко купити фінансову компанію - bravex.uaСтворення фінансової компанії – складний та багатоступеневий процес. Найкращий і зручний варіант - купити фінансову компанію. Навряд чи підприємець, який вирішив впоратися із завданням, реєстрації фін компанії, сам, зуміє вирішити всі проблеми за короткий час. Якщо залишити за дужками клопіт, пов'язаний із внесенням нової юридичної особи до Єдиного Реєстру та реєстрації у всіх передбачених законами державних службах та інстанціях, все одно залишиться, як мінімум, одна принципова проблема, і ім'я їй – ліцензування фінансової компанії. Держава дуже серйозно підходить до оформлення ліцензії для будь-яких компаній та організацій, а якщо йдеться про фінансовий ринок – тим більше. Вам пред'являть цілу низку вимог – статутний капітал сформований лише грошима (це, до речі, буде дуже велика сума), наявність походження Ваших коштів, наявність кваліфікованих кадрів, персоналу, відповідного приміщення тощо. Дотриматися всіх цих умов, насправді, це вже частина серйозної роботи. А набагато складніше буде зібрати документи, які все це підтверджують. Таким чином, варто Вам зайнятися ліцензуванням Вашого бізнесу у сфері фінансів, і будьте певні, що три-чотири місяці Вашого часу будуть, як мінімум, безповоротно "втрачені". Адже це саме той час, коли бізнесмен на стартовому етапі має скористатися максимальною кількістю можливостей, а не упускати їх з вини бюрократичних інстанцій, і через відсутність практичного та прагматичного досвіду у сфері реєстрації та ліцензування фінансових компаній в Україні - у НКЦПФР, НБУ.

Ми пропонуємо Вам - купити фінансову компанію з ліцензією, протягом 3 днів.

bravex.ua - швидко та зручно купити фінансову компанію в УкраїніПропонуючи Клієнтам наші послуги, ми виходимо з одного ключового принципу: навіщо витрачати час на те, що вже створено та що одразу можна купити? Ось чому ми твердо впевнені, що в умовах сучасного фінансового ринку купити фінансову компанію набагато простіше і вигідніше, ніж створити її з нуля. Чому це вигідно робити з "Бравекс"? На те є низка аргументованих причин:

  • Ви оптимізуєте процес придбання бізнесу у сфері фінансів, звільняючи себе від паперової тяганини, яка неминуче «з'їдає» 3 місяці Вашого безцінного часу та праці;
  • Ви отримуєте фінансову компанію, яка вже встигла заробити певний авторитет на фінансовому ринку і має мінімальний «стаж» і досвід (або "чисту" фін компанію);
  • ми пропонуємо клієнтам фінансові продукти та інструменти тільки з бездоганною діловою репутацією. Таким чином, співпраця з нами виключає ризик того, що на додачу до купленої фін компанії Ви отримаєте масу "проблем" із законом або з податковими органами;
  • власником готового фінансового бізнесу Ви стаєте протягом 2-3 робочих днів – саме стільки нам знадобиться для повного документального та нотаріального переоформлення корпоративних прав фінансової компанії на нового власника, бенефіціара.

Фінансові компанії на запит.

Для індивідуального підбору фінансової компанії, зв'яжіться з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповніть просту форму зворотного зв'язку, і наш адвокат у сфері фінансового та банківського права України зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

Задати питання

Готові фінансові компанії в наявності:

«БРАВЕКС» – Ваш гарантований швидкий старт на фінансовому ринку України.