Венчурні фонди

«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити венчурний інвестиційний фонд у будь-якому місті України за мінімум часу.

Сучасний бізнес-простір України – це не статичне середовище, яке рік у рік представляють одні й ті самі компанії. Список підприємств у кожному сегменті ринку постійно оновлюється – одні не витримують конкуренції, а на зміну їм приходять інші – ті проекти, які прийнято називати стартапами.

Доки з'являтимуться нові стартапи, незмінним попитом у бізнес-середовищі будуть користуватися послуги так званих венчурних фондів. Суть діяльності таких фондів полягає в інвестуванні коштів у стартапи, завдяки чому останні, власне, і отримують додатковий ресурс для подальшого розвитку.

Підприємець, який хоче створити свій венчурний фонд, повинен обов'язково враховувати кілька чинників. З одного боку, венчурний фонд при правильному підборі стартапів, що інвестуються, є вигідним підприємством – значна частина молодих підприємств неминуче піде з ринку, проте та мала частка, яка виявиться успішною, дозволить покрити всі збитки і навіть отримати солідний прибуток. З іншого боку, венчурний фонд на початковому етапі існування сам по собі є таким же стартапом і не менше за інших потребує інвестування. Великої кількості проектів, що інвестуються, на початку діяльності у фонду не може бути за визначенням, а чим їх буде менше, тим більшим буде відсоток ймовірності опинитися в збитку.

Є ще один аспект – складність процесу реєстрації. Як і до будь-якої фінансової компанії, держава висуне до фонду низку суворих вимог, на виконання яких йде мінімум кілька місяців, а це теж не найзручніший сценарій для молодого бізнесу.

Чому купити венчурний інвестиційний фонд краще у «Бравекс»?

Адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує своїм клієнтам стати на чолі венчурного фонду, витративши на це один робочий день. Як? Просто купити венчурний фонд, який уже кимось створено та виставлено на продаж. Ви підбираєте оптимальний варіант для покупки, а решті – юридичним оформленням закону про перепродаж, перереєстрацією юридичної особи та підготовкою супутніх документів – займаються наші співробітники. Ми забезпечуємо своїм клієнтам виключно прозорі умови угоди, гарантуємо повну законність процесу перепродажу, а також надаємо консультації щодо ключових юридичних питань.

Стати власником нового бізнесу разом з «Бравекс»!

Готовые венчурные фонды на продажу:

Чи залишилися питання щодо придбання венчурного фонду?

Для отримання відповідей на питання щодо венчурних інвестиційних фондів, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації