«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам максимально швидко та зручно стати власниками корпоративних інвестиційних фондів, купити готовий КІФ у будь-якому місті України за мінімум часу.

Корпоративний інвестиційний фонд зазвичай створюється з метою об'єднання зусиль інвесторів, які планують зробити одноразове «вливання» в той чи інший бізнес. На певному етапі бізнесу, який претендує на подальше якісне зростання, корпоративне інвестування є необхідною дією, яка працює як стимулюючий фактор. Ось чому послуги корпоративних інвестиційних фондів будуть затребувані завжди, поки в країні існує бізнес, що поступово розвивається.

Зовсім інша річ, що корпоративні інвестиційні фонди, як, втім, і будь-які організації аналогічної спрямованості, кваліфікуються державою як фінансові установи, а це має на увазі особливо суворий контроль на етапі легалізації та отримання ліцензії. На практиці ця стадія може затягнутися на кілька довгих місяців, протягом яких Вам доведеться збирати документальні підтвердження того, що у Вас забезпечений статутний капітал у необхідному розмірі, а інвестори, що входять до фонду, не мають проблем із законом або невиконаними зобов'язаннями перед діловими партнерами. Підготувавши всі необхідні документи, Ви подаєте їх до комісії для розгляду та ліцензування Вашого бізнесу. Ця комісія дає Вам остаточну відповідь протягом місяця. Лише після цього Ви зможете займатись інвестиційною діяльністю легально.

З одного боку, два-три місяці на створення корпоративного інвестиційного фонду – це не так вже й багато, однак у реальному бізнесі часто виникають ситуації, які вимагають діяти без зволікання, і ось якраз у такому разі ці кілька місяців можуть зіграти з Вами злий жарт . Поки Ви займатиметеся вирішенням бюрократичних питань, цінною діловою можливістю скористаються Ваші конкуренти. Таким чином, найбільш виграшний варіант на сьогоднішній день – купити корпоративний інвестиційний фонд, тобто отримати за мінімальний термін у власність готову компанію. Як це зробити? Відповідь знають у адвокатському об'єднанні «Бравекс».

Адвокатське об'єднання «Бравекс» дозволяє своїм клієнтам купити корпоративний інвестиційний фонд, витративши на це мінімум зусиль. Від Вас знадобиться лише вибрати оптимальний варіант серед тих, що будуть Вам запропоновані – про решту подбають наші спеціалісти. Як правило, на переоформлення документації йде не більше одного робочого дня.

«Бравекс» – це гарантія законності та прозорості покупки Вашого бізнесу.

Стоимость КИФ.

Залежно від багатьох факторів ціна на КІФ може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом, проконсультує Вас та допоможе підібрати для Вас відповідний КІФ.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Готові КІФ на продаж.