Компанії з ліцензіями на митну діяльність

Компанії з ліцензіями на митну діяльність

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Послуги компаній, що надають послуги митного брокера, популярні і затребувані. Необхідність задекларувати товари, що перевозяться через кордон, регулярно присутня у підприємств, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю і здійснюють імпортно-експортні операції. Разом з тим, будь-який бізнесмен, що вже володіє подібною компанією, скаже Вам, що отримання ліцензії на роботу митного брокера – завдання вкрай непросте. Для ліцензування подібного бізнесу Вам знадобиться застрахувати свою діяльність на суму, яка складатиме дві тисячі неоподатковуваних мінімумів, і отримати відповідний документ, що це підтверджує. Також Вам потрібно буде набрати штат фахівців, чия кваліфікація відповідає вимогам, які пред'являються Державною митною службою. Щодо витраченого часу, то усе це забере близько двох місяців. Після цього Ви докладаєте до пакету цих документів заявку, яку, власне, і подаєте в Митну службу. Там її розглядають протягом місяця, а потім надсилають Вам офіційну відповідь. І, до речі, зовсім не факт, що вона виявиться позитивною.

Як бачите, ліцензування підприємства – це дуже довго. Врахуйте ще й те, що створивши компанію і узаконивши її діяльність, Ви отримуєте молоду фірму, якій потрібно буде заробляти авторитет на ринку і завойовувати довіру клієнтів і ділових партнерів.

Компанія «БРАВЕКС» дає Вам можливість отримати у власність готовий ліцензований бізнес, витративши на це всього лише один робочий день – купити готову компанію з ліцензією на митну діяльність. Як це відбувається?

Алгоритм, який ми Вам пропонуємо, вкрай простий у своїй реалізації. Ви пропонуємо Вам ознайомитися зі списком ліцензованих підприємств, які на даний момент виставлені на продаж. Після того як Ви підбираєте оптимальний варіант і приймаєте остаточне рішення про покупку, Вам залишиться тільки підписати договір про перепродаж з колишніми власниками. Це все, що Вам доведеться зробити, якщо Ви вирішили купити готову компанію з ліцензією на митну діяльність. Всі інші юридичні операції – вже виключно наша проблема, яку ми залагоджуємо за один робочий день.

Переваги подібного варіанту очевидні, адже він дозволяє Вам заощадити колосальну кількість часу і буквально за добу перетворитися на сильного ділового гравця у сфері надання митних послуг.

Якщо Ви приймете остаточне рішення купити готову компанію з ліцензією на митну діяльність, ми грамотно представляємо Ваші бізнес-інтереси і ефективно супроводимо угоду на всіх її етапах.