Купити акціонерне товариство, приватне або публічне, в Україні

Акціонерне товариство є однією з найпоширеніших організаційно-правових форм в українському бізнесі, тому є цілком логічне пояснення. Насамперед формат АТ дозволяє відповідати виключно в рамках тих коштів, які були вкладені в бізнес. В даному випадку це придбана акція – у разі комерційної невдачі акціонер просто залишається із знеціненою акцією на руках, проте ніякі боргові зобов'язання при цьому на нього не покладаються.

купить готовое акционерное общество

Є й інші переваги. Так, наприклад, можливість проводити емісію дозволяє оперативно мобілізувати фінансові ресурси, якщо це необхідно, а також перераховувати кошти із галузі в галузь. Крім того, всі учасники товариства можуть без будь-яких обмежень продавати та передавати власні акції.

Всі ці обставини у сумі дозволяють зробити бізнес, оформлений у форматі акціонерного товариства, адаптивним та зручним для прийняття оперативних рішень та швидкої зміни стратегії бізнесу.

У сучасному діловому світі популярністю користуються послуги, пов'язані з пропозицією купити готове акціонерне товариство. Пояснити це досить просто – реєструвати таку юридичну особу досить довго та клопітно. Насамперед через те, що подібне підприємство згодом отримає право займатися емісією цінних паперів. Таким чином, згадана бюрократична процедура може забрати кілька тижнів, що не зовсім розумно, якщо взяти до уваги цінність часу в умовах сучасного бізнесу. У свою чергу рішення купити приватне акціонерне товариство дозволяє вирішити це питання за кілька днів – саме стільки знадобиться юристу, щоб переоформити бізнес на нового власника.

Рішення купити ПрАТ має й інші переваги. Окрім вирішених бюрократичних питань, підприємець отримає бізнес із певним стажем і, можливо, з налагодженими корпоративними зв'язками, а до таких підприємств довіри на ринку виразно більше.

З рівним успіхом можна придбати громадське акціонерне товариство. Різниця полягатиме лише в тому, що акціонерів у рамках такого бізнесу можна буде залучати ззовні, а не лише з обмеженої кількості осіб. Таким чином, купити ПАТ означає отримати приблизно той же перелік ділових переваг.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» надає комплексні послуги, пов'язані з корпоративним правом. Ми розповімо, як швидко та безпечно купити ПрАТ, а також подбаємо про повний документальний супровід процедури.

Купити ПуАТ із «Бравекс» – означає зробити грамотну інвестицію у своє ділове майбутнє.

Залишилися питання щодо покупки готового акціонерного товариства?

Для уточнення вартості та наявності готових акціонерних товариств, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Або ми допоможемо Вам зареєструвати нове акціонерне товариство.