Компанії з ПДВ у Кропивницькому

Компанії з ПДВ у Кіровограді

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів підприємств з ПДВ. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Навіщо купувати компанію, якщо можна заснувати власну?

Що краще, створення власного бізнесу з нуля або покупка підприємства з ПДВ в Кропивницькому – особистий вибір кожного підприємця. Однак давайте розберемося, з чим вам доведеться зіткнутися при спробі створити власну компанію. Перш за все, отримання ліцензії. Жодне підприємство не може здійснювати легальну діяльність, не ліцензувавши власні послуги. Це, відповідно до законодавства, обов'язкова вимога. Крім того, знадобиться маса інших довідок і документів, які дозволять відкрити компанію. Вирішення всіх цих питань може надовго затягнутися і відняти у вас багато часу, тому, якщо ви звикли їм дорожити, логічніше звернутися за нашою допомогою і купити компанію з ПДВ в Кропивницькому.

Навіщо для здійснення покупки звертатися за допомогою в нашу компанію?

Справа в тому, що переоформлення підприємства з ПДВ на нового власника, якщо ви вирішили зайнятися цим питанням самостійно – теж завдання не з простих. З колишнім власником необхідно укладати договір про перепродаж, видавати наказ про призначення нового директора, переоформляти юридичну особу у нотаріуса, в банках та державних структурах. Коротше кажучи, на це ви також витратите чимало власного часу.

Завдяки напрацьованим зв'язкам і високому професіоналізму співробітників, компанія «БРАВЕКС» допоможе вам вирішити це питання протягом одного робочого дня. Ви укладаєте угоду, і вже завтра ви – власник успішної компанії з ПДВ в Кропивницькому.

Ще один аспект. Той, хто придбаває підприємство без нашого посередництва, ризикує купити компанію з поганою репутацією, борговими зобов'язаннями або, того гірше, проблемами з законом. Наша компанія надає вам вичерпну інформацію про будь-яку компанію, яку ви збираєтесь купити. Історія юридичних операцій, бухгалтерські звіти за весь період роботи – все це буде при необхідності надано вам. Взаємна довіра і прозорість угоди, що укладається – головні пріоритети, на які ми орієнтуємося у своїй роботі.

Купити підприємство в Крописницькому за допомогою нашої компанії дуже легко. Ми не тільки збережемо ваш час і допоможемо отримати за один день у власність успішний бізнес, ми забезпечимо якісний супровід на всіх етапах покупки і захист ваших клієнтських інтересів!