Компанії з освітніми ліцензіями

Компанії з освітніми ліцензіями

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Може здатися, що сфера освіти не дає широких перспектив для підприємницької діяльності, проте це не так. Освіта завжди залишиться затребуваною галуззю, навіть якщо поставити її на комерційні рейки. Мовні курси, дошкільна освіта, творчі гуртки і так далі. Все це – освітні галузі, які дозволяють створити комерційно успішну організацію.

Зрозуміло, робота у сфері освіти, як, втім, і будь-яка інша діяльність, підлягає обов'язковому ліцензуванню, та відповідну ліцензію отримати не так просто, як може здатися на перший погляд. Перш за все, для цього Вам потрібно буде знайти відповідне приміщення, яке відповідало б усім суворим санітарним і освітнім вимогам, укомплектувати його всім необхідним навчальним обладнанням і, само собою, підібрати штат співробітників, які мали б профільну освіту. Виконавши всі ці дії, Ви повинні будете подати заявку в Міністерство освіти, яку розглянуть протягом місяця і, якщо з Вашого боку все було зроблено коректно, дадуть Вам ліцензію на освітню діяльність.

Таким чином, вже на початковому етапі Ви стикаєтеся з колосальними втратами часу – на одну лише ліцензію у Вас йде місяць. А тепер додайте до цього процес реєстрації і складання статутних документів.

Бюрократичні складнощі, що виникають під час реєстрації та ліцензування молодих підприємств, є головною причиною того, що більшість сучасних підприємців все частіше воліють не створювати з нуля власну фірму, а вирішують купити готову компанію з ліцензією на освіту.

Найбільш простий варіант купити готову компанію з ліцензією на освіту – зробити це за нашим посередництвом. Основна перевага співпраці з нами полягає в тому, що Ви купуєте вже ліцензоване підприємство, а значить, економите масу часу. Все, що Вас потрібно – обрати оптимальну фірму з нашої бази і підписати договір про перепродаж. Все інше наші співробітники візьмуть на себе. Процес переоформлення проводиться за рекордно малий термін: сьогодні Ви вирішуєте купити готову компанію з ліцензією на освіту та підписуєте договір, а завтра Ви стаєте її власником.

«БРАВЕКС» – це чесне і прозоре співробітництво, а також ефективний захист Ваших ділових інтересів. Ми консультуємо клієнтів з усіх потрібних питань і забезпечуємо грамотний супровід нашою угоди.