Реєстрація компаній у Польщі

На жаль, вести бізнес в Україні є досить складно. Насамперед, це пов'язано з високим податковим навантаженням та непрозорою державною політикою, особливо стосовно малого та середнього бізнесу. Тому часто власну справу починають за кордоном. Найчастіше українці вважають за краще відкрити бізнес у Польщі.

Однак для того, щоб розпочати бізнес за кордоном, спочатку потрібно виконати вимоги. Реєстрація компанії в Польщі має свої особливості. Щоб уникнути труднощів та затримок, краще довірити цю процедуру професіоналам. Однією із сфер діяльності адвокатського об'єднання «Бравекс» є створення нових компаній у країнах ЄС. З нашими послугами реєстрація фірми у Польщі пройде у найкоротший термін.

Види фірм, які можна зареєструвати.

Регистрация компании в Польше - bravex.uaПеред тим, як відкрити компанію в Польщі, потрібно визначитися, яка саме форма власності вам цікава. У країні є чіткі критерії, яким має відповідати створена організація. Розглянемо основні види підприємств, доступних для реєстрації у Польщі:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю. Форма власності, схожа на українські ТОВ. Реєстрація компанії у Польщі передбачає відповідальність за заборгованість перед кредиторами лише власністю організації;
  • Командитне товариство. Відповідальність за боргами засновники несуть як корпоративним, а й особистим майном. Проте є й група осіб, які відповідають лише у межах внесеного ними внеску;
  • Акціонерне товариство. Кожен акціонер несе відповідальність згідно з належною йому часткою в компанії.
  • Акціонерно-командитне товариство. Гібрид двох попередніх форм власності.

Важливо знати, що реєстрація фірми у Польщі можлива у вигляді філії зарубіжної компанії. Однак у країні діють серйозні законодавчі обмеження щодо видів діяльності.

Щодо можливості отримання посвідки на проживання та громадянства, реєстрація компанії в Польщі дійсно є підставою для отримання документів. Однак скористатися такою можливістю може лише засновник та співзасновники товариства (якщо є). Для акціонерів такої можливості не передбачено.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» допоможе зареєструватися швидко.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» – це ваша можливість провести процедуру створення компанії у найкоротший термін. Реєстрація фірми в Польщі з послугами наших професіоналів - це можливість уникнути помилок і недопущення недоліків, через які процес може затягтися. Фахівці «Бравекс» мають величезний досвід проведення подібних процедур, завдяки чому процедура пройде без проблем.

Наші послуги включають:

  • консультацію та відповіді на будь-які питання;
  • допомога у підготовці документів;
  • представництво інтересів у державних органах Польщі;
  • оскарження рішення контролюючих органів у разі відмови.

З нашими послугами у вас не виникне проблем із Податковою службою Польщі. «Бравекс» - це ідеальний результат за розумні гроші.

Залишилися питання щодо реєстрації компанії у Польщі?

Для уточнення вартості, термінів або інших нюансів щодо реєстрації факторингової компанії в Україні, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації