Інші ліцензії

Інші ліцензії

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів компаній з ліцензіями. Накопичений досвід і корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнтові ліцензовані підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Головна проблема, з якою стикається кожен підприємець, який вирішив освоїти нову сферу підприємництва, це необхідність отримання ліцензії для свого молодого бізнесу. Чинне українське законодавство висуває на цей рахунок досить суворі вимоги, і тому ліцензування роботи компанії пов'язане з великою кількістю бюрократичних процедур з атестації робочих місць і персоналу. Таким чином, підприємець змушений витрачати багато часу і сил просто на те, щоб вивести послуги починаючої компанії на легальний ринок, а це означає, що вирішення питань ліцензування просто позбавляє бізнесмена можливості вчасно прореагувати на ті чи інші зміни ринку. Наприклад, вам потрібно терміново укласти контракт або подати заявку на тендер, але зробити цього ви не можете – спершу потрібно витратити кілька тижнів або навіть місяців на оформлення ліцензії.

Гідною альтернативою створенню власної фірми є можливість купити готову компанію з ліцензією за допомогою нашої компанії. Переваги очевидні. Купити готову компанію з ліцензією – це за один день стати власником підприємства з оформленою ліцензією і готовим пакетом документів та отримати право брати участь у наданні послуг на правах сильного бізнес-гравця.

Професіоналізм наших співробітників дозволяє нам вирішити всі питання з переоформлення бізнесу в найкоротші терміни, а унікальна база компаній дає можливість підібрати для клієнта оптимальний варіант для покупки навіть при найбільш суворих критеріях відбору.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки перевірені компанії з діючою ліцензією і бездоганною діловою репутацією, в чому ви зможете переконатися самі, вивчивши детальну фінансову та юридичну історію фірми.

Купити готову компанію з ліцензією з нами – це надійно. Ми гарантуємо вам:

  • доступ до найповнішої бази ліцензованих компаній, що продаються в Україні;
  • переоформлення компанії з ліцензією в найкоротші терміни;
  • абсолютну законність процедури;
  • професійне консультування;
  • протекцію ваших ділових інтересів;
  • професійний супровід угоди в усіх організаціях.