Реєстрація компаній в Естонії. Оформлення бізнесу

Реєстрація компанії в Естонії - bravex.ua

Ви плануєте вивести власну компанію на європейський ринок? У такому разі знадобиться реєстрація юридичної особи на території Євросоюзу. Вибір країн, у яких можна створити свою фірму, досить великий, але при цьому потрібно пам'ятати, що кожна держава має свої юридичні особливості. І, мабуть, найкращим вибором для будь-якого бізнесу стане Естонія.

За останні 5 років, питання, як відкрити фірму в Естонії, стало особливо актуальним. Справа в тому, що уряд цієї країни вжив особливих заходів для комерційної привабливості держави. Причому ці кроки справді працюють, завдяки ліберальному законодавству, реєстрація компаній в Естонії у 2019 році стала чи не найпопулярнішою у всьому Євросоюзі. Адвокатське об'єднання «Бравекс» готове допомогти вам відкрити фірму на території цієї країни у найкоротший термін.

Переваги реєстрації в Естонії.

За останні роки клієнти часто замовляють допомогу у реєстрації бізнесу в Естонії. Як ми вже говорили, місцевий уряд ударно попрацював для того, щоб зробити країну інвестиційно привабливою. Для цього було вжито дуже серйозних заходів, про які ми зараз і поговоримо.

Зареєструвати компанію в Естонії іноземцю легко. Відсутні специфічні вимоги. Не потрібно отримувати жодних дозволів, надавати якісь гарантії та займатися іншою паперовою тяганиною. Понад те, навіть статутний капітал фактично вносити не потрібно. Все, що потрібно - лише його декларування. Мінімальний розмір статутного капіталу країни становить 2500 євро.

Щоб відкрити фірму в Естонії, документи необов'язково везти особисто. У державі запущено програму прийняття паперів з використанням індивідуального електронного підпису. Тобто достатньо лише підготувати сканкопії, зібрати їх у єдиний архів, підписати та відправити. Після цього заявка надсилається на розгляд автоматично. Тому легко відкрити фірму в Естонії із Києва чи будь-якого іншого міста України.

Головна перевага, через яку відкрити компанію в Естонії справді вигідно, це відсутність прибуткового податку. Законом затверджено ставку - 0%. Таким чином, ви зможете вкласти ці гроші в розвиток власного бізнесу, уникаючи надмірних витрат.

Під час реєстрації бізнесу в Естонії не слід призначати на керівну посаду резидента країни. Таким чином, директором фірми може бути нерезидент. Відповідно, можна просто призначити на цю посаду себе чи когось із партнерів, не вдаючись до послуг номінального сервісу.

Крім того, є інші переваги реєстрації компанії в Естонії. Перелічимо їх коротко.

 • Якщо компанія не має VAT-номера, і вона не платить зарплати, пакет звітних документів буде мінімальним;
 • При реєстрації фірми ви отримуєте спочатку річну, а потім трирічну бізнес-візу. У перспективі можна отримати і ВНП;
 • Розвинена банківська система, багато банків із іноземним капіталом, у тому числі шведських, фінських, датських;
 • Із 37 державами укладено договір про відсутність подвійного оподаткування. До них входять Україна, США, Китай, країни ЄС.
 • Мінімальні витрати на обслуговування організації (всього 250 євро на рік).

Таким чином, реєстрація компанії в Естонії, ціна якої не перевищить розумних меж, стане чудовим рішенням для вашого бізнесу.

Які витрати необхідно врахувати під час реєстрації?

Реєстрація фірми бізнесу в Естонії - bravex.ua

Ще однією важливою причиною, через яку воліють відкрити компанію в Естонії в Україні, є мінімальні грошові суми, необхідні для створення організації. Власне, єдиним платежем, який слід сплатити обов'язково, є державне мито. Більше вам нічого перераховувати не доведеться.

Сума держмита, яку потрібно перерахувати при реєстрації компаній в Естонії, відрізняється залежно від того, яку саме фірму ви збираєтеся заснувати. Крім того, на ціну впливає терміновість розгляду. Які ж ставки ставки державних мит у різних випадках?

 • Якщо ви реєструєте товариство з обмеженою відповідальністю, акціонерне товариство чи кооператив у загальному порядку розгляду, потрібно сплатити 145 євро.
 • Для тих, кого цікавить реєстрація будь-якої з перелічених вище організацій, але з поданням документів через інтернет і з прискореним порядком розгляду заявки, держмито складе 190 євро.
 • Якщо вам потрібно зареєструвати компанію в Естонії у вигляді повного або командитного товариства, до сплати буде всього 13 євро.

Таким чином, ставки державного мита при реєстрації компаній в Естонії також є досить ліберальними. У адвокатському об'єднанню «Бравекс» вам розкажуть, яка форма власності підійде для вашого бізнесу. Зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати потрібний варіант.

Сплата податку з обороту.

Важливою особливістю, яку потрібно знати перед тим як зареєструвати компанію в Естонії, є вимога реєстрації, як платника податку з обороту. У разі вимоги відрізняються, залежно від цього, яка сума оподатковуваного обороту буде в компанії. Гранична планка складає 40 тисяч євро. За більших і менших сум діють різні правила.

Якщо оподатковуваний оборот компанії становить 40 тисяч євро і більше, додатково проводиться реєстрація в Державному податково-митному департаменті. Якщо ваша компанія перевищила зазначену суму, то необхідно подати заяву про реєстрацію не пізніше ніж через 3 робочі дні. Звертаємо увагу, відчуження основного майна не належить до об'єктів оподаткування. Крім того, не потрібно реєструватися і у випадку, якщо до вашого виду діяльності застосовується ставка у розмірі 0%.

Якщо ваша компанія не досягає суми в 40 тисяч євро за оподатковуваним оборотом, реєстрація компаній в Естонії в Державному податково-митному департаменті не є обов'язковою. Однак це слід зробити, якщо ви плануєте купити дорогі активи для виробництва, наприклад комп'ютери або обладнання. У разі компанія має право податкове повернення вхідного податку.

Чому варто довірити реєстрацію компанії адвокатському об'єднанню «Бравекс».

Адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує клієнтам реєстрацію компаній в Естонії для будь-яких цілей. Наші професіонали мають величезний досвід у цій сфері. Якщо ви не знаєте, яка саме організація потрібна вам для тієї чи іншої діяльності, просто зателефонуйте нам. Ми завжди готові вас проконсультувати з актуальних питань.

Для того, щоб відкрити компанію в Естонії, вам знадобиться лише подати необхідні документи. Решту ми зробимо за вас. Наші фахівці подадуть заявку на реєстрацію на електронний портал, заповнять усі необхідні анкети та іншу документацію. Термін очікування становить до 20 робочих днів. Після цього часу ви станете власником готової організації будь-якої форми власності.

Крім того, адвокатське об'єднання «Бравекс» надає юридичну підтримку вашому бізнесу. Бравекс - це міжнародне адвокатське об'єднання, яке готове представляти ваші інтереси в будь-якій ситуації. Ми гарантуємо ідеальний результат незалежно від ступеня складності завдання.

Вартість реєстрації компанії в Естонії.

Для уточнення вартості реєстрації компанії в Естонії, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  ]