Реєстрація шлюбу з іноземцем

Регистрация брака с иностранцем. Вид на жительство в Украине через бракОтримавши всі необхідні документи, РАГС призначає дату одруження. Як правило, доводиться чекати близько місяця. Слід також зазначити, що церемонія має відбуватися за місцем подання заяви. Іншими словами, якщо ваша мета – реєстрація шлюбу з іноземцем у Києві, документи подавати також необхідно в столиці.

Посвідка на проживання в Україні через шлюб.

Одруження є безпосередньо основою для оформлення посвідки на проживання в Україні. Відразу після завершення процедури іноземець отримує автоматичне право на отримання тимчасової посвідки на проживання, а через два роки – постійного. Справа в тому, що іноземці періодично намагаються отримати дозвіл на проживання в Україні через шлюб шляхом укладання фіктивного союзу, а подібне обмеження працює як своєрідний регулятор.

Реєстрація шлюбу з іноземцем (Київ): допомога професіонала.

Адвокатське об'єднання «Бравекс» надає повний комплекс послуг, пов'язаних із супроводом процедури. Реєстрація шлюбу з іноземцем (Україна) з «Бравекс» – це гарантія результату та грамотний захист інтересів клієнта.

Якщо Ви маєте запитання щодо реєстрації шлюбу з іноземцем, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації