Продаж готових підприємств в Україні

Продаж готових підприємств України

Продаж готових фірм – явище у вітчизняному бізнесі відносно нове. Принаймні якщо говорити про період масового поширення цієї послуги. Про популярність, якою користується продаж фірм з ПДВ, можна судити за кількістю комерційних пропозицій, розміщених в інтернеті. За великим рахунком, у кожному обласному центрі України налагоджено продаж підприємств. Київ, наприклад, здатний похвалитися сотнями конкурентних варіантів із різною «пропискою» та організаційно-правовою формою. Поговоримо про те, як реалізується продаж підприємства, та про те, яку вигоду знаходить у цьому підприємець.

Вартість готової компанії

Залежно від багатьох факторів, ціна готової компанії може бути різною. Для уточнення вартості Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

Дізнатись вартість підприємства

Якщо вірити статистиці, найбільшим комерційним успіхом користується продаж готових ТОВ. У лінійці подібних послуг найчастіше зустрічається продаж ТОВ з ПДВ та продаж ТОВ з оборотами. Розглянемо кожну товарну позицію окремо.

Абревіатура «ПДВ» відома практично кожному і означає один із видів податку. Водночас у контексті продажу готового бізнесу вона має на увазі наявність реєстрації у ДФС. Таким чином, продаж компанії з ПДВ передбачає компанію, яка має документи і від державного реєстратора, і з податкової.

Продаж фірм з оборотами. Тут йдеться про стаж підприємства на ринку і про те, чи вело воно насамперед комерційну діяльність. Як відомо, хоча б короткочасна присутність бізнесу у ринковому середовищі веде до формування певної репутації та зростання кредиту довіри до юридичної особи з боку партнерів та клієнтів.

Продаж компаній (Київ): переваги.

Які ж привілеї дає купівля готової фірми? Насамперед, подібне рішення дозволяє економити час. На те є кілька причин:

  • купівля ТОВ (Київ) має на увазі супровід юриста, який допоможе мінімізувати час, витрачений на переоформлення;
  • купівля підприємств з ПДВ дозволяє вести комерційну діяльність відразу після купівлі, оскільки включає наявність реєстраційної документації, виданої в ДФС;
  • наявність підприємницького стажу дає можливість не витрачати час створення позитивної ділової репутації і налагодження корпоративних зв'язків.

Продаж фірм (Київ): допомога професіоналів.

Міжнародна юридична компанія «Бравекс» пропонує комплекс послуг, пов'язаних із реалізацією готового бізнесу та процесуальним супроводом його перепродажу. Ми консультуємо клієнтів з питань корпоративного права, забезпечуємо захист та представництво їхніх бізнес-інтересів та налагоджуємо ефективний діалог з бюрократичними структурами.

Дізнайтесь наявність фірм на продаж.

Запитайте або замовте дзвінок.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації