Номінальний засновник для компанії

Адвокатське об'єднання «Бравекс» є визнаним експертом у галузі корпоративного права. Один із провідних напрямів нашої діяльності – надання послуги номінального засновника та податкова оптимізація.

Навіщо потрібен номінальний засновник?

Номінальний засновник для бізнесу

Уявимо, що є якийсь підприємець, який створив успішний бізнес, який тепер хоче спробувати сили в іншій діловій галузі. Звісно ж, він ризикує фінансовими коштами, оскільки вкладає в нове підприємство певний капітал, однак жодних гарантій того, що воно справно запрацює і перетвориться на джерело стабільного доходу, бізнесмен не має. Разом з тим, фінанси для бізнесмена, що відбувся, не єдиний предмет ризику. За роки ділової діяльності кожен підприємець формує собі ту чи іншу репутацію, яка може бути просто зіпсована невдалим бізнесом. До того ж, у кожного підприємця є свої конкуренти, кількість яких зростає разом із партнерами. Дізнавшись про те, що він створює новий бізнес, конкуренти шляхом консолідації зусиль можуть витіснити молоде підприємство з ринку, не давши йому зміцніти.

Висновок один: під час експериментів з новим бізнесом необхідно якнайменше афішувати власне ім'я. Саме для цього існує послуга номінального засновника.

Послуга номінального засновника: у чому суть?

З допомогою юридичної компанії підбирається кандидатура посаду номінального засновника майбутньої фірми. Повноваження та функції цієї людини чітко фіксує трастовий договір, що складається при призначенні. Відповідно до документа, номінальний засновник не може керувати великими фінансовими операціями або приймати ключові рішення для компанії. Головна його функція – надати свої особисті дані, які фігуруватимуть у всій документації замість імені бенефіціара. Таким чином, у разі невдачі останній зможе просто призупинити роботу своєї фірми та не ставити під удар власну репутацію. Навіть у разі успішного розвитку подій у нього залишиться можливість не розголошувати власне ім'я та убезпечити свій бізнес від нечесного конкурентного тиску, що ґрунтується на суб'єктивних факторах.

Номінальний засновник: відповідальність та права.

Права номінального засновника нормуються договором, а головна мета залучення номіналу найчастіше пов'язана з виведенням бізнесу за кордон або установою акціонерного товариства. Щодо відповідальності, то в чинному законодавстві відсутні будь-які норми, які б дозволяли закликати до відповіді засновника – тягар подібної відповідальності (наприклад, за борги) лягає на плечі тих, хто користувався зовнішніми кредитними послугами. Разом з тим, це не привід загравати з сумнівним бізнесом, оскільки репутаційні втрати в такому разі все ж таки доведеться зазнати.

Номінальний засновник із «Бравекс»: швидко та надійно.

Ми співпрацюємо з клієнтами лише на законних та прозорих умовах. Ми надаємо максимум інформації про кандидатуру засновника, а отже, даємо можливість зробити висновки про благонадійність цієї людини самостійно на основі отриманих від нас даних.

Клієнти компанії отримують усі види консультацій з питань корпоративного законодавства, а також грамотний захист та представництво ділових інтересів.

«Бравекс» – вірний союзник у питаннях корпоративного права.

Залишилися питання щодо послуг номінального засновника для Вашого бізнесу?

Для отримання відповідей на запитання щодо послуги номінального засновника можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом і проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації