Допоможемо купити КУА у м. Київ

«Бравекс» – це впевнений лідер на ринку юридичних послуг, який успішно позиціонує себе у сфері створення та продажу бізнесу. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити КУА і стати власниками компаній з управління активами в будь-якому місті України за мінімум часу.

Купити КУА у м. Київ, УкраїнаБудь-яка ділова людина хоче примножити прибуток, яку йому приносить його підприємство, причому зовсім не обов'язково шляхом прямого просування своїх послуг на ринку. Існує досить багато допоміжних способів зробити власну компанію більш заможною та прибутковою. Один із них – грамотне управління активами цієї компанії. Якщо власник підприємства володіє відповідними навичками та знаннями, він займається цим самостійно, проте це скоріше виняток, ніж поширена практика. Як правило, бізнесмен бажаючий отримати вигоду з операції з цінними паперами, звертається за допомогою до так званих КУА, або компаній з управління активами.

Сама компанія, що займається управлінням активами, реєструється в стандартному порядку як звичайна юридична особа, яка надає послуги у сфері фінансів. Це і зумовлює певні складнощі на етапі її реєстрації, оскільки до компаній фінансової сфери, держава на етапі видачі ліцензії, як показує практика, висуває найсуворіші вимоги. Це призводить до того, що Ви на вирішення лише цього завдання можете витратити кілька місяців.

Вочевидь, управління активами – сфера, що особливо вимагає від підприємця винахідливості і, що найважливіше, швидкості реакцію найменші зміни кон'юнктури ринку. Як Ви розумієте, втрата колосальної кількості часу лише на вирішення паперових питань не надто поєднується з цією умовою. Ось чому сучасні підприємці, які вирішили зробити бізнес у сфері управління активами, все частіше ухвалюють рішення не створювати фірму, а купити КУА. Як це можна зробити?

Найпростіший спосіб – звернутися по допомогу до адвокатського об'єднання «Бравекс», яке дає клієнтам унікальну можливість отримати у власність готовий бізнес у мінімальні терміни. Ми підбираємо компанію, яка ідеально відповідатиме Вашим діловим запитам, та допомагаємо вирішити всі юридичні питання, пов'язані з оформленням її на Ваше ім'я. На вирішення бюрократичних питань (переоформлення документів, складання та візування договору) у наших фахівців йде один робочий день. Крім того, ми виступаємо як гарант законності та Вашої угоди на всіх її етапах.

Будувати бізнес із «Бравекс» легко!

Скільки коштує купити КУА.

Залежно від багатьох факторів, ціна готової КУА може бути різною. Для уточнення вартості та наявності, яка вас цікавить, можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Реєстрація нової КУА.