Допоможемо купити офшор. Готові офшорні компанії

Адвокатське об'єднання «Бравекс» – впевнений лідер на ринку продажу офшорних компаній. Корпоративні зв'язки та накопичений досвід дають нам можливість пропонувати клієнту, купити офшор (або як кажуть – купити нерезидента) у будь-якому регіоні України та будь-якої форми власності.

Купити офшор у Києві.

Володіння офшорною компанією дає підприємцю низку переваг. Найголовніше – можливість оптимізувати податкові витрати. Як відомо, держава, яка заохочує прихід на внутрішній ринок іноземних компаній, надає офшорному підприємству податкові пільги, скорочуючи кількість податків або замінюючи їх реєстраційним збором. Друге – набагато менший контроль із боку державних структур. До офшорних компаній пред'являються мінімальні вимоги щодо кредитних операцій, і над ними не встановлюється валютний контроль.

Вартість готової офшорної компанії

Ціна готового офшору може бути різною, залежно від того, в якій зоні зареєстровано офшор, у якому році тощо. Для уточнення вартості та наявності конкретної офшорної компанії, можете зв'язатися з нами за телефонами:+380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

Дізнатись вартість

Готові офшорні компанії на продаж:

1. INEXPO FINTECH HOLDING CORP

 

Юрисдикція: Панама
Дата реєстрації: 29.12.2020 року
Вартість - €15,000

2. Network Feverc Hungary Kft

Юрисдикція: Угорщина
Дата реєстрації: 05.12.2018 року
Відкрито рахунок у платіжній системі.
Вартість - €33,000.

Де вигідно та швидко купити офшор?

Що зазвичай приваблює підприємця, який вирішив «експортувати» свій бізнес та купити офшорну компанію, наприклад, у Європі чи на території Карибського басейну? Насамперед, це гнучка система оподаткування, а то й зовсім повна їхня відсутність, стабільна банківська система, закони, що добровільно приїжджому бізнесу, і повна конфіденційність, що дозволяє вести справи в умовах повної безпеки. Список переваг можна було б продовжити, проте суть залишиться незмінною: головна причина придбання офшорних підприємств – бажання перенести бізнес туди, де для нього створено оптимальні умови.

Багато держав, які є «ласими» територіями для розміщення офшорів, не мають достатньої кількості внутрішніх резервів для стабільного розвитку економіки і тому активно залучають до неї іноземних інвесторів. Це і є головною причиною того, що більшість прекрасних офшорів – це крихітні держави десь в Океанії чи Карибському морі.

Чому логічніше купити офшор і не створювати його з нуля?

Багато держав пропонують бізнесменам спрощені умови реєстрації, звільняючи їх із низки вимог, які пред'являються громадянам цієї країни. Водночас процедуру створення офшору навряд чи назвеш простою. Вирішення всіх бюрократичних та юридичних питань може відбуватися мало не на іншому кінці земної кулі. Крім того, людина, яка вирішила вкласти свої гроші в іноземну економіку, не завжди повною мірою розуміється на всіх тонкощах чинного законодавства країни. Все це відчутно уповільнює та ускладнює процес реєстрації офшору. Найкраще рішення - купити готовий офшор.

Є ще одна обставина. Усім відоме прислів'я «святе місце порожнім не буває» чудово ілюструє ситуацію, пов'язану з офшорними зонами. Відсутність податків та комфортне законодавство призводять до того, що в ту чи іншу зону стікається безліч підприємств, а, як відомо, що більше підприємств, то жорсткіша конкуренція в тому чи іншому сегменті ринку. Зрозуміло, далеко не кожна молода компанія зможе вистояти у подібних умовах.

У свою чергу, рішення купити офшор (нерезидента) дозволяє позбавити себе всіх цих проблем. Чому?

  • по-перше, готові офшори, придбані за посередництвом адвокатського об'єднання «Бравекс», переоформлюються на Ваше ім'я протягом одного робочого дня. Таким чином, усі незручності, пов'язані з реєстрацією підприємства на території іншої держави, оминають Вас;
  • по-друге, Ви отримуєте компанію, яка вже має певний авторитет на ринку, клієнтську базу та фінансовий резерв для виживання у жорстких конкурентних умовах.

Як компанія «Бравекс» допомагає купити офшор у Києві?

Адвокатське об'єднання «Бравекс» пропонує своїм клієнтам готові офшорні компанії будь-якої форми власності та з будь-якою «пропискою». Працюючи за максимально спрощеною процедурою, ми даємо можливість придбати готові офшори за мінімальний термін – ми підписуємо з Вами договір про співпрацю, і протягом одного робочого дня Ви стаєте законним власником офшорного бізнесу.

Сьогодні у столиці є багато можливостей купити офшор (нерезидента) – Київ надає широкий вибір конкурентних варіантів – проте що вигідно відрізняє Адвокатське об'єднання «Бравекс» ?

  • ми зберігаємо повну конфіденційність бізнесу, що продається;
  • ми надаємо достовірну та вичерпну інформацію про юридичне минуле офшору;
  • ми працюємо у суворих правових рамках;
  • ми вміємо працювати з мінімумом документів. Від Вас знадобляться лише Ваші паспортні дані;
  • ми орієнтовані на постійну співпрацю, а тому довіра клієнтів є найвищою цінністю у нашому бізнесі;
  • ми гарантуємо компетентний супровід перепродажу та грамотні юридичні консультації клієнтів.

Залишилися питання щодо купівлі готової офшорної компанії?

Запишіться на консультацію профільного фахівця і дізнайтеся відповіді на всі запитання.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Вас може зацікавити: