Компанії з ліцензіями на послуги зв’язку

Компанії з ліцензіями на послуги зв'язку

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

У пору технологій, що стрімко розвиваються, інформація здобуває все більшу цінність, і це головна причина, за якої на ринку послуг виникає все більше компаній, що надають послуги зв'язку, адже зв'язок сьогодні – це не тільки традиційний телефон, але й інтернет. Варто також сказати, що держава пред'являє досить жорсткі вимоги до тих, хто вирішує створити подібну компанію. Як відомо, показником того, що підприємство відповідає всім критеріям якості, є наявність у нього ліцензії. Чи складно буде отримати подібний документ, якщо Ви вирішите побудувати свій бізнес у сфері комунікації?

Перш ніж подавати заявку на отримання такої ліцензії, Вам доведеться розробити проект створення та роботи Вашої комунікаційної мережі, отримати сертифікати на використовуване обладнання, укомплектувати технічну базу, а також зібрати штат фахівців з профільною освітою. Ну і, само собою, зуміти підтвердити ці дії документально – лише після цього є сенс подавати заявку. На підготовку документів піде пара місяців, а на розгляд заявки приблизно ще один. Таким чином, три місяці Ви витратите на бюрократичні питання і очікування відповіді, хоча могли б присвятити цей час ефективному розвитку молодого бізнесу.

Якщо подібний варіант Вас не влаштовує, ми можемо запропонувати Вам гідну альтернативу – купити готову компанію з ліцензією на послуги зв'язку. Як це відбувається?

Ми пропонуємо Вам перелік ліцензованих підприємств, що продаються, серед яких Вам напевно вдасться підібрати те, що буде ідеально відповідати усім заданим критеріям – конкретний тип ліцензії або місце реєстрації. При необхідності ми можемо надати Вам повну інформацію про готову компанію з ліцензією на послуги зв'язку та її фінансове чи юридичне минуле ще до того, як Ви остаточно вирішите її купити. Це дасть Вам можливість самостійно зробити висновок про те, якою репутацією володіє підприємство на ринку і чи не має воно проблем із законом.

Після того як Ви зробите остаточний вибір, Вам залишиться лише підписати договір про перепродаж, а наші фахівці за один робочий день підготують всі документи, які дозволять Вам швидко купити готову компанію з ліцензією на послуги зв'язку.

Протягом усього періоду здійснення процедури перепродажу ми ефективно супроводжуємо угоду і грамотно представляємо Ваші ділові інтереси.