Реєстрація КУА (компанії з управління активами) в Україні

Міжнародне об'єднання адвокатів “Бравекс” пропонує свої послуги з реєстрації компаній з управління активами. Наші професіонали спеціалізуються на створенні подібних підприємств і мають величезний досвід у сфері. Завдяки цьому ми гарантуємо, що процедура пройде швидко та без проблем. Ми реєструємо організації під ключ з мінімальною участю клієнта. З послугами "Бравекс" ви переконаєтеся в тому, що реєстрація КУА в Україні може бути простою та оперативною.

Законодавчі вимоги КУА.

Реєстрація КУА в Україні, м. Київ - bravex.ua

Компанія з управління активами (КУА) може бути створена у формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або акціонерного товариства (АТ). Діяльність таких організацій можлива тільки на підставі ліцензії. Після створення компанія з управління активами має стати повноцінним учасником на фондовому ринку країни.

Реєстрація КУА в Україні можлива лише за дотримання низки умов. До таких належать:

 • статутний капітал від 7 млн. грн. Створення компанії з управління активами неможливе доти, доки статутний капітал не буде внесений у повному обсязі;
 • наявність відповідного оснащення та ПЗ. В офісі організації повинні працювати як мінімум 3 комп'ютери, джерело безперебійного живлення, пристрої для зв'язку, у тому числі телефон і факс;
 • Персонал. Штат компанії повинен налічувати хоча б трьох співробітників, які мають сертифікати для управління капіталом. Аналогічний документ має бути у керівника. На посаду глави можна призначити співробітника, який має досвід роботи на ринку від 2 років (що потрібно підтвердити сертифікатом, виданим за 2 роки до працевлаштування).

Дані вимоги є обов'язковими для всіх організацій подібного роду. Без їхнього виконання реєстрація КУА в Україні неможлива.

Реєстрація компанії з управління активами.

Для того, щоб зареєструвати компанію, спочатку потрібно підготувати фахівців, які працюватимуть. Для цього вони повинні пройти курс управління активами, тривалістю 2 тижні. Після цього майбутні члени компанії отримають відповідні сертифікати. Процедура реєстрації КУА в Україні включає такі етапи:

 1. підготовка установчої документації;
 2. підтвердження юридичної адреси;
 3. внесення учасниками статутного капіталу;
 4. звернення до реєстратора та до Пенсійного фонду з відповідними заявами та пакетом документів;
  реєстрація у Державній Фіскальній Службі;
 5. отримання вилучення (витягу) з Єдиного Держреєстру Підприємців та Організацій України;
  отримання друку.

Також компанії потрібно пройти процедуру ліцензування. Для цього потрібно звернутися до Національної комісії цінних паперів та фондових ринку (НКЦПФР) з відповідною заявою та пакетом документів.

"Бравекс" - реєстрація КУА без проблем.

Якщо ви маєте намір зареєструвати компанію з управління активами, міжнародне об'єднання адвокатів Бравекс прийде на допомогу. Наші спеціалісти вже багато років працюють у сфері корпоративного права, займаючись реєстрацією, проходженням ліцензування та продажем організацій. З “Бравекс” реєстрація КУА в Україні пройде максимально швидко. Ми пропонуємо такі послуги:

 • попередня консультація;
 • допомогу у напрямі спеціалістів на сертифікацію;
 • підготовка установчої документації;
 • звернення до державних органів з поданням заяви та пакетів документів;
 • звернення до НКЦПФР для отримання ліцензії.

З нашою допомогою реєстрація та узгодження суттєвої участі КУА не стануть для вас нерозв'язними проблемами. Бравекс - це ідеальний результат за розумні гроші.

Вартість реєстрації компанії з управління активами.

Для уточнення вартості реєстрації КУА в Україні, Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Надаємо можливість - купити готову КУА.