До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло 48 позовів від Міністерства Юстиції України відносно анулювання реєстраційних свідоцтв ряду політичних партій

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло 48 позовів від Міністерства Юстиції України відносно анулювання реєстраційних свідоцтв ряду політичних партій. Як вказано в повідомленні – Позивач вважає, що наявні певні правові підстави для звернення до с позовом до суду про анулювання реєстраційного свідоцтва, оскільки відповідач – політична партія, не надавала своїх кандидатів на вибори президента України та виборах в народні депутати протягом десяти років.

На сьогодні до Окружного адміністративного суду надійшло 35 відповідних позовів. Серед відповідачів, зокрема, такі політичні партії як – «Трудова Україна», «Громадянська партія «Пора»,«Соціал-Демократична партія України»,  і т.д. В суді наголошують, що наразі вирішуються питання щодо відкриття проваджень по даним адміністративним позовам. Пізніше на офіційній сторінці facebook Окружний Адміністративний суд міста Києва повідомив, що вцілому надійшло 48 позовів щодо анулювання реєстраційних свідоцтв партій. Як повідомляє, Окружний Адміністративний суд міста Києва - вже здійснено автоматизований розподіл та визначений склад суду ще в 13 адміністративних позовах, що надійшли до Міністрества Юстицій, щодо анулювання свідоцтв політичних партій.

Також раніше повідомлялось, що міністр Юстицій Денис Малюська на відео сторінки facebook заявив про те, що в Україні зареєстровано 349 політичних партій, із яких 48 «партій зомбі», які взагалі не функціонують.

«Ми подали позови про анулювання реєстрації одночасно всіх партій, діяльність яких на сьогодні не відповідає вимогам законодавству, а саме невисунення політичною партією своїх кандидатів на виборах президента та виборах в народні депутати України протягом десяти років,» - вказано в повідомленні.

Як зазначається, такий крок забезпечить політичну відповідальність, захистить виборців від політичних шахраїв, дасть можливість забезпечити дисципліну.

Comments are closed.