Компанії з ліцензією на автоперевезення

Компании с лицензиями на автоперевозки

Компанія «БРАВЕКС» – лідер на ринку продажів компаній з ліцензіями. Накопичений досвід і корпоративні зв’язки дозволяють нам пропонувати клієнтові ліцензовані підприємства будь-якої форми власності та в будь-якому регіоні нашої країни.

Сучасний бізнес не терпить зволікань. Кожен успішний підприємець знає, що часом навіть одного-двох днів буває достатньо для того, щоб ситуація на ринку кардинально змінилася і зі сприятливої ​​перетворилася на таку, яка здатна завдати відчутного удару по вашому підприємству. Разом з тим, чинне законодавство висуває суворі вимоги до бізнесменів, які вирішили створити власне підприємство, що надає послуги у сфері автоперевезень, і відчутно уповільнює процес його реєстрації. Одна з ключових умов – наявність ліцензії, для отримання якої необхідно підтверджувати кваліфікацію фахівців, а також мати окрему ліцензію для внутрішньоукраїнських перевезень і приміщення для автопарку, що відповідає всім вимогам. Провести таку колосальну роботу і, до того ж, витратити на це масу власного часу готовий далеко не кожен підприємець. Ось чому більшість бізнесменів сьогодні вирішують поступити набагато простіше – купити компанію з ліцензією на автоперевезення за допомогою «БРАВЕКС».

Чому ми?

  • переваги подібного рішення очевидні. Завдяки нам ви отримуєте можливість купити готову компанію з ліцензією на автоперевезення, а значить, з першого дня володіння зможете на законних підставах виходити ринок транспортних послуг.
  • у нас вам запропонують широкий перелік компаній, серед яких, незалежно від пред’явлених критеріїв (місце реєстрації або форма власності), ви зможете підібрати для себе ту, яка буде максимально відповідати вашим бізнес-запитам.
  • це гарантія законності та ефективності угоди, що укладається. Ви отримаєте повну інформацію про компанію з ліцензією на автоперевезення, яку збираєтеся купити, а значить, отримаєте повну впевненість у тому, що купуєте фірму з діючою ліцензією і відсутністю проблем з банками або податковою службою.
  • наші фахівці допоможуть вам заощадити час. Звернувшись до нас за допомогою, ви отримуєте реальну можливість вже наступного дня стати власником компанії з ліцензією на автоперевезення. Всю необхідну роботу з переоформлення купленого підприємства наші фахівці виконають в найкоротші терміни.

Ми забезпечуємо грамотний супровід вашої операції, надаємо вам професійну консультацію і гарантуємо кваліфікований захист ваших ділових інтересів!