Компанії з ліцензією на фармацевтичну діяльність

Компанії з ліцензією на фармацевтичну діяльність

Компанія «БРАВЕКС» – впевнений лідер у сфері реалізації компаній з ліцензіями. Багаторічний досвід наших фахівців дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам ліцензовані підприємства в будь-якому регіоні України.

Фармацевтика, або, простіше кажучи, аптечна справа, галузь бізнесу, яка потрапляє під найбільш суворий контроль держави, адже мова йде про виробництво або торгівлю лікарськими препаратами, а значить, про здоров’я населення. У тому, наскільки жорсткі вимоги пред’являються в рамках законів, може переконатися будь-який бізнесмен, спробувавши відкрити власне фармацевтичне підприємство. Як відомо, головною умовою легалізації діяльності будь-якої компанії є отримання ліцензії, а ось тут якраз і починаються серйозні складнощі. Для ліцензування фармацевтичної діяльності Вам потрібно буде подати документи, які підтвердять те, що у Вас є приміщення, яке відповідає всім санітарним, медичним і протипожежним нормам, Ваш персонал складається з фахівців з профільною освітою, а також те, що Ви подбали про встановлення охоронної сигналізації. Як Ви розумієте, Вам доведеться обійти не одну інстанцію і витратити на все це не один місяць, іншими словами, втратити дорогоцінний час, яким логічніше було б скористатися більш ефективно – направити на розвиток Вашого молодого бізнесу.

Ми можемо запропонувати Вам альтернативний спосіб отримання ліцензованої фірми – купити готову компанію з ліцензією на фармацевтичну діяльність. Принцип покупки дуже простий. У нашій базі ліцензованих підприємств, виставлених на продаж, завжди є варіанти, які будуть відповідати навіть найсуворішим критеріям відбору.

Ми є переконаними прихильниками чесного і прозорого співробітництва, тому Ви отримуєте максимум даних про фінансове і юридичне минуле підприємства. Таким чином, Ви не купуєте «кота в мішку» – ми дозволяємо Вам купити готову компанію з ліцензією на фармацевтичну діяльність, про яку Ви знаєте стільки ж, скільки і її попередній власник. Після цього Вам залишається лише підписати договір про перепродаж, а оформленням документів займемося ми. Наші фахівці виконують всі потрібні дії протягом робочого дня, після чого Ви стаєте законним власником ліцензованого підприємства, яке вже має певну репутацію на ринку і довіру власних клієнтів. Таким чином, Ви отримуєте можливість купити готову компанію з ліцензією на фармацевтичну діяльність і відразу виходите на ринок аптечних послуг на правах серйозного конкурента.

«БРАВЕКС» – це надійна гарантія законності та безпеки операції.