Компанії з номінальним директором

Адвокатське об'єднання «Бравекс» - лідер на ринку продажів компаній з номінальним директором. Накопичений досвід та корпоративні зв'язки дозволяють нам пропонувати клієнту підприємства будь-якої форми власності та у будь-якому регіоні нашої країни.

Кожен успішний підприємець бажає розширити власний бізнес або спробувати свої сили у новій ринковій сфері. Разом з тим, варто усвідомлювати те, що поряд з перспективами, що відкриваються, подібні дії пов'язані з певними ризиками, адже справи можуть піти не дуже успішно. У результаті підприємець втратить не лише вкладені кошти, а й діловий авторитет, а його репутацію буде зіпсовано фактом невдалої спроби відкрити новий бізнес. Погодьтеся, що в ряді ситуацій друге може становити значно більшу небезпеку. Захистити себе від такого ризику дозволяє так званий номінальний сервіс, який у більшості випадків представлений послугою номінального директора. Подібна ділова хитрість дозволяє не тільки зберегти ділову репутацію, але й дає можливість убезпечити себе від нерівноправної конкуренції або від недобросовісного поглинання вашої фірми більшою компанією.

Вже з назви послуги зрозуміло, що номінальним директором називають людину, яка керує компанією лише формально та призначається з метою приховати ім'я бізнесмена, який реально займається справами підприємства. Чи варто говорити про те, що створити компанію та самостійно призначити формального директора дуже складно. Насамперед, з погляду бюрократії. Процес оформлення всіх документів затягнеться на кілька тижнів і ви втратите час, який могли б витратити на ефективний розвиток вашої нової компанії.

Яке рішення пропонує Бравекс?

«Бравекс» пропонує своїм клієнтам гранично простий спосіб отримання нового бізнесу - купити підприємство з номінальним директором. У чому переваги такого рішення?

  • Адвокатське об'єднання «Бравекс» дозволить вам стати власником підприємства максимально швидко. Усі юридичні питання, включаючи підписання договору про перепродаж та перереєстрацію юридичної особи, наші фахівці вирішують протягом одного робочого дня;
  • Ми пропонуємо своїм клієнтам найбільший вибір компаній із номінальним директором. Ви зможете підібрати найбільш підходящий для себе варіант, виходячи з місця реєстрації підприємства або форми його власності;
  • «Бравекс» забезпечить вам весь комплекс юридичних та консалтингових послуг. Ми грамотно супроводимо вашу угоду, підкажемо, як оптимізувати витрати нового підприємства, вийти з кризової ситуації, залучити у ваш новий бізнес інвестиції та кредити і, безумовно, стоятимемо на варті ваших ділових інтересів на всіх етапах нашої співпраці з вами.

Розпочати успішний бізнес з «Бравекс» легко!

Вартість компаній з номінальним директором та засновником.

Ціна компаній з номінальним сервісом може бути різною, залежно від терміну надання сервісу, регіону та ін. факторів. Для уточнення вартості та наявності компанії з номінальним директором можете зв'язатися з нами за телефонами: +380 (67) 000-88-00 (Viber, Telegram, Whatsapp) або заповнити просту форму зворотного зв'язку та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом та проконсультує Вас.

    Виберіть зручний для Вас вид консультації

    Вас може зацікавити: